Smakelijk Brood 4-29 - Vries, A. J. de koopman, Bakeiiessergracht 46rood. Vries, B. de winkelier in fruit, Kleverparkweg 8. Vries, B. de Leidschestraat 12. Vries, Wed. B. A. de Korte Begijnestraat 21 rood. ♦Vries, B. A. de koopman, Wijde Appelaarsteeg 13. ♦Vries, B. D. de stucadoor, Zijlvest 1. Vries, B. J. de fruithandelaar, Spaarnwouderstraat 6. Vries, B. M. de kunstdraaierKoningstraat 44. ♦Vries Hzn., C. de hoofd 3e tusschenselioolHasselaersplein 16. Vries, G. de kaasknecht, Rozenmarjjnsteeg 4. Vries, C. de schilder, Burgwal 87. Vries, C. de - Klein Heiligland 65rood. ♦Vries, D. de binnenvader in het Doopsgezinde ArmenhuisGroot Heiligland 2—4. Vries, D. de Amsterdamstraat 3 Vries, D. R. T. de onderwijzer, Duvenvoordestraat 15. Vries, E. de Heerensingel 95. Vries, E. do Hagestraat 5. Vries, E. de handelaar in fruit, Botermarkt 29. Vries, Mej. E. de onderwijzeres, Scliotersiugel 49. Vries, Wed. E. de Bakkumsteeg 23. Vries, E. .T. de onderwijzer, Coornhertstraat 16. Vries, E. J. de Wilsonsplein 4. ♦Vries. Wed. E. M. de Scheepmakersdijk 26. MAÏS ON ART ET MODES. Soieries, Lainages et Garnitures. Vries, E. S. de koopman in oudheden, Kruiswegi67. Vries, F. de magazijnknecht, St. Anthoniesteeg 12. ♦Vries, F. de - koperslager, Dijkstraat 5. Vries, F. de werkman, St. Anthoniesteeg 19. Vries, F. de Jan Steenstraat 73. Vries, F. de Barendsestraat 26. ♦Vries, F. J. H. de Lange Heerenvest 3. ♦Vries. Dr. G. de 1 eeraar H. B. S.Ripperdapark 45. ♦Vries, de Raamvest 43. ♦Vries, G. de bakker, Maerten van Heemskerkstraat 40. Vries, Gez. de manufacturen. Zijlstraat 26. Vries, G. de huisknecht, Schöterweg Wlrood. ♦Vries, (i. de Wouwermanstraat 31 rood. Vries, H. de TKinderhuisstraat lm rood. Vries, H de Kamperstraat 15rood. ♦Vries, H. de - Kleine Houtstraat 27. ♦Vries, II. de wagenmaker H. 8. M.A.insterdamstraat 43. Vries, H. de boekhandelaar. Jaeobjjnestraat 3. (Zie advertentie volgende blz.). ♦Vries, H. de meubelmaker, Papetorenvest 50. Vries, H. de kleermaker, Magdalenastraat 3rood. Vries Fzn., H. de magazijnbediende, Anegang 12. ♦Vries, Herin. .1. de dir. burgeravondschool, leéraar H. B. 8. en kweekschool voor onderwijzeressen, Leidsche vaart 84. ♦Vries, I. A. de agent van politie, Houtmarkt 49. Vries Waalewijn, .1. en M. de modes. Paarlaarsteeg 1. Leveren prima kwaliteit Gietcokes voor Centrale verwarming tegen streng eoncureerende prijs.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 433