I GEMEENTEZAKEN. 13 Tweede Tusschenschool. (Leidsche plein.) K. K. A. Valken, Hoofd der school. Derde Tusschenscliool. (Leidsche plein). w. Max, Hoofd der school. Vierde Tusschenschool. (Haarlemmerliedestraat J. J. Prancken, Hoofd der school. Vijfde Tusschenschool. (Bakkerstraat). J. D. Franse, Hoofd der school. Zesde Tusschenschool. Kleverpark (Tetterodestraat). P. C. Bouwmeester, Hoofd d. Sch. Zevende Tusschenschool. (Kinschoten straal B. J. te Kiefte, Hoofd der School. Kostelooze scholen. School A. (Schoterstraat). C. de Beer, Hoofd der school. School B. fSpaarn wo uderstr a at) E. Hind.riks, Hoofd der school. School C. (Wijde Geldelooze pad). J. B. A. Sa e ijs, Hoofd der school. School D. (Ged. Oudegracht). Hoofd der school. Herhalingsschool (gevestigd in School A). Hoofd der school C. de Beer. Herhalingsschool (gpvesti^d ia de hnlpschool aan de Tuchthuisstr.) Hoofd der school P. Th. Jansen. Herhalingsschool (gevestigd in School C). Hoofd der school J. B. A. Sa e ijs. Haarlemsche Schoolvereeniging. (Jacobijnestraat 15 en 17). L. van derWilk Jr.,Hoofdd.school. Chr. school voor den werkenden stand. (Bakenessergracht). H. S. Lor an, Hoofd der school. Christelijke school. Anthoniestraat) S. P. van Dorp, Hoofd der school Groen van Prinsterer school. G. J. Kappers, Hoofd der School. Instituut Oranje-Nassau. (Nassanplein 2) J. de Jong, Hoofd der school. J.H.vanLeyden, School v. h. Weesh. der Ned. Herv. gem. (Klein Heiligland). B. Serné Jr., Hoofd der school. Scholen der Vereen. Doopsgezinde, gem. School 1. (Groot Heiligland). A. C. Hendriks, Hoofd der school. Schoo 12. (Ripperdastraat). W. Swart, Hoofd der school. R. K. Parochiale Burgersch. v. jongens M. L. van Ge inert. Hoofd der school R. K. Parochiale jongensschool voor on- en minvermogenden. D. Janse, Hoofd der school. R. K. Mariaschool voor meisjes. (Koningstraat). Mej. A. J. H. Rademakers, Hoofd der Burger- en Tusschenscholen. Mej. C. Mohr, Hoofd der school v. minvermogenden. St. Bavoschool. (Klarenbeekstraat.^ Mej. E. Nou wen. R. K. Meisjessch. het Veronicagesticht. (Spaarne). Mej. H. J. Prancken,' Overste van het gesticht. St. Jozefschool. (He eren sin gel). Mej. C. H. M.Willems. Hoofd d.school. Bijzondere School van de Roomsch- Katholieke Schoolvereeniging, (Kenaupark). J. Roodnat, Hoofd der School. Jongensschool van den Heer R. Prins. (Prinsen Bolwerk). R. Prins, Hoofd der school. Bijzondere School van den Heer Th. van der Linden. (Zijlweg 5). Th. v. d. Linden. Hoofd der School, School voor Bejaarden. (Ged. Oudegracht). B. J. te Kiefte. School voor Handenarbeid. (Ripperdastraat 13). W. Swart, Hoofd der school. Hollandsclie maatschappij der Wetenschappen. Z. K. H. Prins Hendrik der Nederlanden, Hertog van Mecklenburg, Protector. Mr. G. vau Tienhoven, Voorzitter. Dr. J. Bosscha, Secretaris-Penningmeester.

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 17