A. H. v. d. STEUR Jr., ga barteljorisstraat aa HEEREN- EN DAMESKLEERMAKERIJ. 181 tegenover Schoutensteeg. -> TELEPHOON 303. Heijde, T. N. van der smid, Heerensingel 51 rood. Heijde, W. van der winkelier, van Marumstraat 43. Heijde, Mevr. Wed. H. von der, Schotersingel 49. Heijdeman, C. F. behanger en stoffeerder, Tempelierstr. 26rood. Heyden, 0. van der smid, de Clercqstraat 123. Heijden, G. J. van der onderwijzer, Duvenvoordestraat 59rood Heijden, H. van der houtzager, Frans Halsstraat 47. Heije, P. F. N., ambtenaar H. IJ. S. M., Frans Halsstraat 6. Heijerman, G. Nieuw Heiligland 4. Heijerman, J. H. Nieuw Heiligland 4. Heijhouts, A. metselaar, Westergracht 113. Heijkoop, J. letterzetter, Maerten van Heemskerkstraat 12. Heijligers, Mej. A. A. pensionhoudster, Zijlvest 21. Heyligers, C. Th. boekhouder, winkelier in manufacturen, Gier straat 9. Heijligers, F. aanspreker, Groot Heiligland 22rood. Heijligers, J. F. bierhuishouder, Groot Heiligland 22. Heyligers, Th. G. huisschilder, Ridderstraat brood. Heyligers, W. F. kleermaker, Gierstraat AOrood. Heyligers Jansen, firma handel in manufacturen, Gierstr. 9. Heijman, C. leeraar middelbaar onderwijs, Parklaan 49. MAISON ART ET MODES. Robes Manteaux Tailor-made Fourrures. Heyman, G. tuinman, Brouwersstraat 52. Heijman, P. behanger, Klarenbeekstraat. 36. Heijmans, M. Klein Heiligland 66e. Heijmans, Mej. S. R. magazpn Nederland voorheen Gez. Braakenburg, in mode-artikelen, Barteljorisstraat 8. HeijmelH. A. bankwerker, Zuid Brouwersstraat 52. HeijmeriksG. kantoorbediende, Staten Bolwerk 28. Heijn, firma A. in koloniale waren, Anegang 16. Heijne, J. Tulpenstraat 23rood. Heijnen, J. H. firma N. Roeraade, visch- en comestiblesliandel, Kruisstraat 40. Heijnerman, L. caoutchoucwerker, Rtjpstraat 27. Heijningen, A. van winkelbediende, Ged. Oudegracht 58. Heyningen, K. van Nieuwe Kerksplein 11 ged. Heijnings, J. voddenkoopman, Kerkhofstraat 41. Heijnis, J. lampenhandelaar, Jan Steenstraat 5. Heijnsbergen, Wed. A. in boter, kaas enz., Oranjestraat 188. Heijnsbergen, C. in kruidenierswaren, A. L. Dyserinckstraat 27. Heynsbergen, H. smid, Oranjestraat 180. Heijnsbergen, H. Gasthuislaan 148. Heynsbergen, Wed. H. H. J. caféhoudster, Zuider Buiten- spaarne 10. HeynsiusKemp, Mevr. Wed. H. W. Nieuwe Gracht 52. Heyse, E. A. koopman, Zijlweg 261. Heyselaar, G. schoenmaker, Klein Heiligland 25rood. haarlem's dagblad (opgericht 1883) wordt in 4 4 haarlem en omstreken algemeen gelezen. 4 4

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 185