GERMANIA (STETTIN) onder Staatstoezicht. - 370 Ruyven, Wed. J. H. van. Jansstraat 77. Ruijven, J. H. C. van gisthandelaar, .Jansweg 43. RybroekA. werkmanZomervaart 12c. Rijbroek, A. Klerksteeg 1 rood. Rijbroek, A. snoepwinkel, Klerksteeg 9. Rij broek, A. werkman, Leliestraat 5. Rijbroek, A. F. kopergieter, Vaartstraat 2. Rijbroek, F. schilder, Easchilderstraat 2h. Rijbroek, H. wagenmaker, A. L. Dyserinckstraat 52. Rijbroek, J. smid, Zuidpolderstraat 80. Hijbroek, J. opperman, Nieuwe Raamstraat 3. Rijbroek, J. C. schilder, Sophiaplein 4. Rijbroek, L. smid, Raamsteeg llrood. Rijbroek, M. Lange Margarethastraat 2rood. Rijbroek, P. opperman, Luitensteeg 11. Rijbroek, P. pakhuisknecht, Delftstraat 24. Rijbroek, Wed. P. werkvrouw, Raamsteeg 105. Rijbroek, S. J. J. smid, Palmstraat llrood. Rijbroek, W. A. loodgieter en zinkwerker, Begijnesteeg 1. Rijbroek, W. M. pakhuisknecht, de Clercqstraat 120. Rijfsnijder, F. J. Gasthuissingel 18a rood. Rijfsnijder van Epen, Wed. H. P. Jansweg 29boven. MAISON ART ET MODES. Robes Manteaux Tailor-made Fourrures. Rijk, Mej. A. J. C. Groote Markt 19. Rijk, C. J. le luit. der infanterie, Bilderdijkstraat 7. Rijk—Swaan, Mevr. Wed. J. J. Alexanderstraat lrood. Rijk, Mej. N. J. apothekers-assistente, Alexanderstraat lrood. Rijk, R. bakkersknecht, Barendsestraat 10. Rijk, 0. de Rustenburgerlaan 17. Rijkbosch, A. vrachtrijder, Tuinlaantje 2i. Rijke, Mej. H. de magazijn Nippon, Japansche en Chineesche artikelen, Nieuwe Groenmarkt 24. Rijke, J. de metselaar, Korte Heerenstraat 10rood. Rijken, N. concierge, Groote Markt 1—3. Rijkens, Mej. A. Wijde Appelaarsteeg 12boven. Rijkens, H. letterzetter, Romolenstraat 33. Rijkens, R. letterzetter, Ged. Raamgracht 11a. Rijkens, R. G. Nieuwe Gracht 39. Rijkskweekschool voor onderwijzers, Koudenliorn 32. Rijkx, A. kantoorbediende, Duvenvoordestraat 96. Rij llart, C. lakstoker, Rozenstraat 4. Rijn, Mej. A. P. van leerares kweekschool onderwijzeressen, Wagenweg 25. Rijn, Wed. C. J. van Duvenvoordestraat 112. Rijn, D. J. van in boter, kaas en vleeschwaren, Kleine Hout straat 6. Rijn, H. C. van boekbinder, Groot Heiligland 13. Rijn, J. van werkman gem.-reinigingHarmejansweg 47. STOOMVERVERIJ. CHEMISCHE WASSCHERIJ. J. LOTTGERING. Tel. 771—1561Winkel: Gr. HOUTSTRAAT5a'

Adresboeken Haarlem | 1907 | | pagina 374