12 GEMEENTEZAKEN. Haarlemsch Muziekkorps. C. P. W; Kriens, Kapelmeester. Volksbibliotheek van 't Nut van 't Algemeen. (Zijlstraat). Winterhalfjaar-Zitting: Vrijdags van 61/"9 uur en Zaterdags van l1/*3 uur (uitsluitend voor kinderen). Huishoud- en Industrieschool. Schneevoogtstraat Directrice: Mej. C. von Hunteln. Vereeniging „Weldadigheid naar Vermogen". Bureau Proveniershuis, van 91 en van 35 ure. A. J. H. Baron van Lynden, VoorzitterZijlweg 103. W. A. van Vloten, Secretaris. Maatschappij tot Exploitatie van Staahvaterbronnen. Kantoor: Brongebouw, Frederikspark Badinrichting der Maatschappij enz. (Badhuisstraat). Groote Kerk. W. Ezerman, Organist. Orgelbespeling. van 12 ure. Donderdag DINSDAG van 2 3 ure. Scholen. Gymnasium. (Prinsenhof). Dr. A. H. Garrer, Hector. H- Burgerschool met 5-jarige cursus. (Zijlvest). Dr. H. Brongersma, Directeur. H. Burgerschool met 3 jarige cursus en daaraan verbonden Handelsschool. (Voorloopig Jacobijnestraat). Dr. A. Borgman, Directeur. Hoogere Burgerschool voor meisjes. (Krocht). Mej. C. J. Farret, Directrice. Burgeravondschool. (Nassaulaan). H. J. de Vries, Directeur. Avondschool voor handelsonderwijs. (Zijlvest.) H. Wieringa, Directeur. Ambachtsschool. P. Doorn, Directeur. Rijkskweekschool voor onderwijzers. (Koudenhorn). P. H. van der Ley, Directeur. Cursus v. opleiding v. gymnas.-onderw. J. A. van der Boom, Onderwijzer. Leerschool behoorende bij de Rijks kweekschool. (Sophiaplein). J. W. Sevenhuijsen, Hoofd d. sch. Rijksnormaallessen. J. de Koek, Directeur. Kweekschool voor onderwijzeressen. (Raaks). H. Bussemaker, Directeur. Mej. E. Bosch, Directrice van de Huish. Cursus tot opleiding van hoofdonder, wijzers en onderwijzeressen. G. Roodenburch, Distr.-schoolopz. Christelijke normaallessen. (Bakenessergracht) H. S. Lor an. i G. v. d. Berg, te Bloemend. Bestuur. J. de Jong. Opleidings-cursus ter verkrijging der acte lager-onderwijs teekenen. H. J. de Vries, Directeur. School voor M. U. L. O. No. 1. E. L. Brouwer, Hoofd der school. School voor M. U. L. O. No. 2. (Tuchthuisstraat.) F. Th. Popma, Hoofd der school. Opleidingsschool voor jongens. (Wilhelminastraat). H. M. Hubregtse,- Hoofd, der school.

Adresboeken Haarlem | 1909 | | pagina 16