796 2de KAMER EN PROVINCIALE STATEN. even nummers). Nieuwe Groenmarkt. Nieuwe Kruisstraat. Nobelstraat. N oorderschoolsteeg. Paarlaarsteeg. 't Pand. Peperstraat. Pieter Kiesstraat. Pieterstraat. Prinsenhof. Bidderstraat. Roosveldstraat. Schapenplein. Schoutensteeg. Smedestraat. Spoorwegstraat. Stoofsteeg. Stuverstraat. TJrsulastraat. V'erwulft N. Z., (oneven nummers). Vogelkoopsteeg. Witte Heerensteeg. Zoetestraat. Zuiderschoolsteeg. Zijlstraat N. Ztusschen de Kinderhuisvest en Barteljorisstraat (Nr. 1 t/m Nr. 97). Zijlstraat Z. Z., tusschen Ged. Oude Gracht en Groote Markt (van Nr. 54 t/m Nr. 100) even nummers. Zjjlweg N. Z., (oneven nummers). Zjjlweg (zijweg). Aelbertsbergstraat. Berckhejj destraat. Frans Halsplein. Frans Halsstraat. Grebberstraat. Goltziusstraat. Holstejjnstraat. Jan de Braystraat, Jan Steenstraat. Jansweg (van Nr. 2 t/m 52) even nummers. Kenaupark. Kenaustraat. Kennemerplein. Kennemersteeg. Kennemerstraat. Kleverlaan. Kleverparkweg. Stemdistrict VI. Korte Heerenstraat. Kruisweg. Lange Heerenstraat. Lange Molenstraat. Maerten van Heemskerk straat. Nieuwe Gracht N. Z. (van (Nr. 58 t/m Nr. 102). Ostadestraat. Parklaan (van Nr. 1 t/m Nr. 39e en van Nr. 2 t<m No. 38). Bolhuizen. Rolsteeg. Rozensteeg. Rozenstraat. Rujjsdaelstraat. Saenredamstraat. Santpoorterstraat. Schotersingel. Schoterstraat. Schoterweg (van Nr. 1 t/m Nr. 55). Soutmanstraat. Statenbolwerk. Stationsplein. Tetterodestraat. Tuinstraat. Velserstraat. V erspronckstraat van der Vinnestraat Vroomstraat. W ouwermanstraat. Zjjhuizen. Assendelverstraat. Bilderdijkstraat. Boterstraat. Brouwerskade. Brouwersstraat (oneven nummers, van 1 t/m. 149). Brouwersvaart. de Clercqstraat. Coornhertstraat. Eendrachtstraat. Eerste Hasselaerstraat. Gasthuislaan (van Nr. 1 t/m Nr. 129 en van Nr. 4 t/m Nr. 156). Stemdistrict VII. Hasselaersplein. Houtvaart. Jan N ieuwenhujj zenstraat (van Nr. 1 t/m Nr. 5 en Nr. 2). Kousebandslaan. Langendijkstraat. Leidsche plein. Leidsche Vaart (van Nr. 2 t/m Nr. 110). Nadorstlaan. Nadorststraat. Oost-Indische Kade. Oranjeboomstraat (vanNr. 1 t/m Nr. 139 en van Nr. 2 t/m Nr. 168). Oranjestraat. Bollandstraat. Ruij chaverstraat. Schermerstraat. Tweede Hasselaerstraat. de Voorzorgstraat (van Nr. 1 t/m Nr. 41 en van Nr. 8 t/m Nr. 42). Waldeck Pyrmontstraat Westerstraat. Zijlsingel. Zijlweg Z. Z., (van Nr. 2. t/m Nr. 78rood).

Adresboeken Haarlem | 1909 | | pagina 800