GEMEENTEZAKEN. 9 Afdeeling Openbare Werken. J. W. v. Bilderbeek, GriffierChefd. Afd. B. J. Bervoets, Commies. A. J. de Landmeter, Adjunct-Commies. J. C. W. Blom, Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. C. J. Gonnet, Archivaris. Jhr. H. H. Roell, Adj.-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags en Zon- en Feestdagen, van 92 ure. Yoor den ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag met uitzondering van den laatsten Donderdag van elke maand. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. J. P. de Klerk, Gedelegeerde. J. F. Cramer, Commies. P. C. Roodenburg, Adj .-Commies. D. Andréa, Klerk le kl. A. Koomen, Klerk 2e kl. Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 912 uur. L. C. Dumont, Directeur. D. Huender Wzn., Adj.-Directeur. F. M. Tadema Wielandt, Ingenieur. A. A. Hillebrand, Adj.-Architect. M. W. C. Visser. EL J. Zuurendonk. G. A. Degenaar. J. V. Munsterman. H. de Lugt. J. N. Lobel. J. G. Niesten. J. H. Kaulbach. J. F. J. Schimmel. C. D. Antonisse, Bureau-Ambtenaar. Ch. F. J. Javaux, Bureau-Ambtenaar. J. L. L. de Koter, Bur eau-Ambtenaar. H. C. Sprik, Commies. Opzichters Openbare Werken. Bouw- en Woningtoezicht. Bureau Koningstraat 2. Geopend voor het publiek van 912 uur. D. A. Wiliemsen, Direct. Iz. van Campen, opz.lekl. E. J. Timmerman, 2e Bouw- B. Bakker, 2e i toezicht. J. J. L. Dalhuisen, 2e A. F. P. Onderwater, 2e J G. A. Brengers, opz. le kl. j tJo-g P. van Driel, 2e I -S o L. M. v. Buren, 2e log Chr. Steketee, Adj.-Ops. J. L. Hulsenboom, le Schrijver. C. Vink Jr., 2e N. J. v. d. Wateren, Tijdelijk schrijver. Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Directeur. E. W. Goedhart, Opzichter (stad). J. A. Jansen Jr., Boekhouder. A. G. Maas, A. v. Driel, Opzichter (belt). J. W. Mugge, Tonnenwerkersbaas.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 13