GEMEENTEZAKEN. 13 Handelsschool en Hoogere Burgerschool niet driejarigen cursus. Directeur: Dr. A. Borgman. Leeraren. Dr. G. de Vries, Wis- en Natuurkunde. H.Wieringa, Wiskunde en Boekhouden W. L. Pilaar, Wis- en Natuurkunde. Dr. A. Borgman, Natuur- en Scheikunde A. Meilink (tijd.), Plant-en Dierkunde. J. J. v. d. Hoek, Geschiedenis. J. Katte, Aardrijkskunde. J. Gerritsz, Staatsinrichting. J. G. Tuytej, Ned. Taal en Geschied. Dr. P. H. v. Moerkerken Jr., Ned. Taal en Aardrijkskunde. Dr. J. A. Vor der Hake, Nederl. Taal. E. A. W. Pauw, Fransche Taal. B. M. Franco, Spaansche Taal. R. Soetan Cassajangan Soripada, Maleische Taal. E. d'Oliverra, Stenografie. M. F. van Goor, Fransche Taal. J. van der Werf, id. id. C. B. A. Proper, Engelsche Taal. Mej. S. C. Land, id. id. P. Frisius de Haan, Duitsche Taal. J. H. Mulder, id. id. Dr. L. Polak, id. id. F. E. Vogelsang, Handteekenen. Lijnteekenen. Schrijven. B. ten Have, Gymnastiek. G. Smits, Boekhouden. J. Bongertman, Amanuensis. Meisjesschool voor M. O. 5-jarige Cursus. Directrice: Mej. Ch J. Farret. Leeraressen. Mej. J. A. v. Walsem, Nederlandsche taal en letterkunde. J. Berdenis van Berlekom, Fransche taal en letterkunde. Joustra, Fransche taal. C. M. P. A. Fleck, Hoogduitsche taal en letterkunde. G. J. IJssel de Schepper, Engelsche caal en letterkunde. E. C. Scheffer, Aardrijkskunde en geschiedenis. Mevr. A. A. F. E. Levert-Riemann, Ned. taal, geschiedenis en Hoogduitsche taal. Mej. Engelkes, Ned. taal, geschiedenis, aardrijkskunde en .schoonschrijven. N. Klaassen, Wiskunde. S. S. Bouwmeester, Wiskunde en boekhouden. Ch. J. Farret, Plant- en dierkunde. Peelen, Kunstgeschiedenis. A. L. Dijkman, Teekenen. J. Visser, Ijandwerken. T. van Oort, Gymnastiek. Jos. v. Gelsdorf. Leeraren. Dr. P. G. Buekers, Natuur- en scheidunde, plant- en dierkunde. G. Nolst Trenité, De gronden van de Gemeente-, Provinciale en Staats inrichting van Nederland. Avondschool voor handelsonderwijs. (Zijlvest) Directeur H. Wieringa. Leeraren. F. J. A. Paesie, Nederlandsche taal. G. Max, id. L. J. Raadersma, B-kenen. Mej. M. H. Sabelis, Boekhouden. J. Faber, id. P. K. van Cittert Hzn„ id. J. A. J. Paulen, Engelsche taal. H. Cransberg, Engelsche taal. Mej. A. N. H. W. van der Linden, id. R. Bogstra, Fransche taal. A. J. van Ekeren, id. A. K. D. Spruit, Duitsche taal. E. de Boer, Bandels Aardrijkskunde. F. J. A. van Ghert. Schoonschrijven.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 17