ALGEMEENE ZAKEN. 19 Ontvanger Directe Belastingen en Acci/jnsen voor de Buitengemeenten. Kantoren*W-ilsonsplein No. 9. Geopend des Maandags, Woensdags en Donderdags van 92 ure. Inspecteur. G. W. Martens. Rijksklerken ter Inspectie. Y. R. van der Werf. Klerken. G. J. Oostenburg. A. Jansen. Ontvanger Directe. Belastingen en Accijnsen. P. H. de Haan. Rijksklerken. E. Bakker, tevens Geagreëerde en Kassier. D. J. van Drunen. G. H. Wille. J. H. Steensma, Klerk. Ambtenaren van den aclieven dienst. (Wachthuis Stads-waag, aan het Spaarne.) G. J. Berenschot, Verificateur. M. Okkerse, Commies le klasse, Dienstgeleider. P. van Beugen, Commies le klasse. H. E. Lantinga, Idem, le kl. S. van Belkum, Idem le kl. H. L. Evas, Idem le kl. Th. Wiersma, Idem le kl. W. A. Houtschilt, Idem le kl. G. L. Natte, Idem le kl. J. T. K. Finkemeier, Idem le kl. L. J. C. Poppe, Idem le kl. (voor de Buitengemeenten) J. Klots, Idem le kl. (voor de Buiten gemeenten) R. Dijkstra (voor de Buitengemeenten). Deurwaarders der Directie Belastingen. W. H. Woestheer, voor het Kantoor Haarlem. G. van der Werf, Idem. J. Kop, voor het Kantoor der Buitengemeen ten. Commissie van aanslag voor de Bedrijfsbelasting. J. F. van Nieuwkuijk, Inspecteur, Voorzitter. J. Leupen, Lid. J. C. Tadema, Lid. R. J. van Dieren Bijvoet, Lid. A. Rinkema, Plaatsvervangend Lid. J. Wentholt, C. J. Cramer, Raad van Beroep voor de Vermogensbelasting, Bedrijfsbelasting en Personcele Belasting. Mr. E. J. Dorhout Mees, jpho/seWer. Mr. A. W. Thöne, Voorzitter, Plaatsvervanger. W. J. Pekelharing, te Amsterdam. Lid. Jhr. Mr. F. W. van Styrum, Lid, Secretaris. Mr. W. Cnoop KÓopmans, Lid. G. G. Loomeijer Jr., Plaatsvervangend Lid. Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, Idem. A. van Rossum, Idem.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 23