ALGEMEENE ZAKEN. 25 Arbeids-Inspectle. (Nieuwe Gracht). Sicco. R. Smit, Civ.--Ingenieur, Inspecteur van den Arbeid. G. J. de Jong, Adjunct-Inspecteur van den arbeid. Mej. G. M. J. Boots, Adj.-Inspectrice van den arbeid. A. Kruijver, Controleur te Zaandam. M. Herman, Opzichter van den Arbeid. W. de Vries, J. P. Teekens, Clief de Bureau Adm. ambten. Ie klasse. C. H. Hazevoet, Adm. ambtenaar 3e kl. A. v. d. Linden, 3e kl. Secretarie der gemeente Spaarndam. Kruisweg 43. Dagelijks geopend van 1012l/s ure. Telefoon 1148. W. D. Haitsma Muiier, Burgemeester. J. E. Schalkwijk, Secretaris. J. E. Schalkwijk, Ontvanger. Secretarie der gemeente Schoten. Raadhuis. [Dagelijks geopend van 101 ure. F. F. F. Fuhrhop, Burgemeester en Secretaris. H. A. Wolff, te Schoten, Ontvanger. Haarlemmermeerpolder. De Secretarie is gevestigd in het Hofje van' Staats, Jausweg 39, en is dagelijks geopend van 102 ure. De penningmeester houdt daar zijne zitdagen des Maandags en des Woeusdags van 101 ure. Bestuur. Mr. G. C. Everwijn Lange, te Haarlem, Dijkgraaf. A. G. Voordendag, te Haarlemmermeer, Mr. M. G. P. Del Court van Krimpen, te Velsen, I Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, Heemraden. J. van Zijverden, te Haarlemmermeer, 1 G. B. 't Hooft, te Haarlemmermeer, i P. van Ouwerkerk, te Haarlem, Secretaris-Penningmeester. L. L. Graaf van Randwijck, te Bloemendaal, Ingenieur. K. Hoorns, te Haarlem, Bode. Stads-Apotheek. (Kampersingel). J. C. Keur, Directeur. Teyler's Stichting. (Spaarne). Het Museum is, behalve Zaterdags en Zondags, dagelijks te bezichtigen, van 1 Mei tot 30 Sept. van 114 en van 30 Sept. tot 1 Mei van 11—3 uur, verder op deu eersten Zondag van elke maand van 13 of 4 uur. De Bibliotheek is geopend op alle werkdageh van 1—4 uur.' L. P. Zocher, V Mr. A. W. Thöne, J. J. van Oorde, Directeuren. J. A. Fontein, l Mr. P. Dozy, 1 Mr. W. F. C. C. Pijnacker Hordijk, Secretaris. J. J. Verwijnen, Bibliothecaris. J. J. Doeglas, Boekhouder.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 29