26 ALGEMEENS ZAKEN. Prof. Dr. H. A. Lorentz, Curator v/li. Laboratorium. Jhr. Dr. G. J. Elias, Conservator v/h Physisch Cabinet. Prof. Eng. Dubois, Conservator Palacontologisch en Mineralogisch Cabinet. John. F. Hulk, Conservator der Kunstverzameling. Maatschappij van Nijverheid. Departement Haarlem. Pestuur C. H. Julius, Voorzitter. H. P. M. A. Yogel. Mr. J. C. L. Vlaanderen, le Secretaris. Dr. H. Brongersma. H. A. Waller, 2e Secretaris. P. II. van der Ley. Rego Veth, Penningmeester. T. D. van der Crab. P. Goedkoop Dzn. 1 W. Kaars Sypesteijn. F. C. Dufour. j J. M. L. C. Kerstens. Lokaal-Comité der Vereeniging ter behartiging der belangen van jonge meisjes. Mevrouw Bijleveldvan der Vliet, Presidente, Overveen. Mevrouw WildeboerLuitingh, Vice-PresidenteBarteljorisstraat 19. Jonkvrouwe Quarlesvan Ufford, Secretaresse, Groote Houtstraat 115. Mevrouw HavelaarHerklots, Zijlsingel 2. Mej. M. Hoekstein, KL Houtweg 14. Koloniaal Museum. (Paviljoen). Dagelijks geopend van 104 ure. J. T. Cremer, te Santpoort, Eere- Voorzitter van den Raad. P. J. van Houten, te 's Gravenhage, Voorzitter der Commissie. Dr. J. Dekker, Directeur, tevens scheikundige. Dr. H. H. Zeijlstra Fzn., Conservator. A. L. van Scherpenberg, Assistent-scheikundige. C. L. Udo de Haes, Bibliothecaris. Mej. E. S. IJzerdraat, Adj. Conservatrice. Mej. A. M. Gerber, Adsistente voor de Boekerij. C. de Klerk, Custos. Mej. J. M. van Rodenrijs, Adsistente voor de Schoolverzamelingen. Museum van Kunstnijverheid. (Paviljoen). Dagelijks geopend van 104 ure. E. A. von Saher, Directeur en Secretaris. (Spreekuur bij voorkeur tusschen 10 en 11 uur). School voor Kunstnijverheid. (Dreef). E. A. von Saher, Directeur. (Spreekuur bij voorkeur tusschen 10 en 11 uur). Museum van Schilderijen en Oudheden. (Stadhuis). Geopend dagelijks van 15 April tot 14 Oct. van 104 uur, van 15 Oct. tot 14 April van 103 tegen 25 cents de persoon. Zondags van 123 uur kosteloos en op den eersten Woensdag van elke raai J. O. Kronig, Directeur. W. Freijtag, Bewaarder.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 30