ALGEMEENE ZAKEN. 27 Bisschoppelijk Museum. (Jansstraat 79). Geopend behalve Zaterdag en Zondags en R. K. feestdagen van 105 ure tegen 25 cents de persoon. C. Heijman, Jhr. A. W. Leesmuseum. (Prinsenhof.) Geopend van 's morgens 10 ure tot 's avonds 10 ure. Contributie f 12.per jaar. Voorzitter. Dr. J. D. Bierens de Haan, G. van Riemsdijk, Vice- Voorzitter. Penningmeester. J. D. Rutgers v. d. Loeft, Bibliothecaris. B. Zuidema, Secretaris. Stads-Bibliotheek. (Prinsenhof.) Toegang kosteloos, dagelijks (behalve Zondags) van 104 ure. F. H. Benraadt, Klerk. J. D. Rutgers van der Loeff, Bibliothecaris. W. J. P. Overmeer, Amanuensis. C. A. Steenkist, Concierge. Haarlemsch Muziekkorps. C. P. W. Kriens, Kapelmeester. Volksbibliotheek Tan 't Nut Tan 't Algemeen. (Zijlstraat). Winterhalfjaar-Zitting: Vrijdags van 6V29 uur en Zaterdags van 1 t/o3 uur (uitsluitend voor kinderen). Vereeniging „Weldadigheid naar Vermogen". Bureau Proveniershuis, van 91 en van 35 ure. A. J. H. Baron van Lynden, VoorzitterZijlweg 103. W. A. van Vloten, Secretaris. Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. Z. K. H. Prins Hendrik der Nederlanden, Hertog van Mecklenburg, Protector Mr. G. van Tienhoven, Voorzitter. Dr. J. P. Lotsy, Secretaris-Penningmeester. Maatschappij tot Exploitatie Tan Staal water bronnen. Kantoor: Brongebouw, Frederikspark Badinrichting der Maatschappij enz. (Badhuisstraat). Groote Kerk. W. Ezerman, Organist. Orgelbespeling. DINSDAGvan 12 ure. Donderdag. van 2—3 ure.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 31