GERM ANT A f 1000. Lijfrente kost 65 jarig man f8680.50. MAISON ART ET MODES. 318 Maas, W. H. van schilder, van Marumstraat 72. Maas, A. v. d, kantoorbediende, Schneevoogtstraat 11 rood. Maasdam, A. leeraar boekhouden, Yelserstraat 3. Maasdam, B. wagenvoerder E. S. M., Kolkstraat 25. Maasdam, W. van kantoorbediende, Doelstraat 6. Maasdam, knecht bij Bus, Palmstraat 21. Maaskant, C. kruidenier, Heerensingel 69. Maasen, S. D. Tempelierstraat 59rood. Maassen, A. smid, Spoorwegstraat 16. Maassen, J. van Lange Heerenvest 96. Maaswinkel, Wed. A. van Bilderdijkstraat 44. Maaswinkel, J. van bediende, Spaarne lrood Maaswinkel, Wed. J. van Gasthuisvest 35/37. MaaswinkelL. van winkelier in sigaren en tabak, Gierstraat 7. Maat, A. koetsier, Bloemertsteeg 18. Maat, G. J. M. kapelaan, Spaarne 99. Maat, B. ter werkman telefoonmjj., Klein Heiligland 48rood. Maathuis, H. politieagent, Saenredamstraat 7. Maatschappij „Arbeid Adelt", maatsch. tot expl. van onroerende goederen, Julianaweg 322, (Overveen). Maatschappij Binnenlandsche tot Expl. v. Onr. goederen, Ged. Oude Gracht 65. ter 1259 RobesManteauxTailor-wadeFourrures. IMp 1259 Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen „Kin- heim", Directeur W. Sepp, te Bloemendaal. Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende goederen ,,de Eendracht", Gierstraat 27. Maatschappij tot Exploitatie van Bebouwde Eigendommen te Haarlem, Ged. Oude gracht 65. Maatschappij tot verschaffing van Goede en Gezonde arbeiders woningen, Zijlstraat 76. Maatschappij tot verbetering der huisvesting voor Minver mogenden, Zijlstraat 76. Maatschappij van Electrische Centraalstations, Leidsche vaart 6. Maatschappij Metselmaterialen, Houtmarkt 35. 162. Maatschappij tot Exploitatie van technische patenten, p/a J. A. Kruseman te Lisse. Maatschappij tot voortzetting van de Drijfriemenfabriek, Harmenjansweg 83. Maatschappij „de Combinatie", tot het overnemen van risico's aan contracten van Levensverzekeringen en incourante fondsen verbonden, Ged. Oude Gracht 90. Maatschappij Algemeene verzekering op het leven „Kenne- merland", Groote Houtstraat 14rood. Maatschappij Kleverpark II tot het koopen en verkoopen, huren, verhuren en exploiteeren van Onroerende Goederen in den ruimsten zin, Spaarne 56. li.l en vindt in HAARLEM'S DAGBLAD, het nieuws uit iVi HAARLEM EN OMSTREKEN, vlug, volledig en betrouwbaar.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 322