Stads-Editie Opr. Haarl. Courant. GrrootKte publiciteit voor Haarlem en Omstreken. KLOKHITISPLEIN 5. TELEF. Adm. 99 en 194. Red. 2080. Maatschappij „Hulpbetoon", tot het verhandelen van Gelds waarden enz., Spaarne 56. Maatschappij, coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank, Zijlstraat 96. Maatschappij „de Spaarne Bank", N. V., Nieuwe Gracht 98. Maatschappij, Eerste Nederl. Electr. Trammaatschappij, Leidsche vaart (Heemstede). Maatschappij Kenteng, Cultuurmaatschappij, Zijlstraat 89. Maatschappij „Kali Djompo", Cultuurmaatij., Staten Bolwerk 3. Maatschappij Houthandel „het Nieuwe Fortuin", N. Y. Friesche Varkenmarkt 16. Maatschappij, Nederlandsche tot het verrichten van mijnbouw- kundige werken te Heerlen p/a. J. Koster. Maatschappij, N. Y. Pension Villa Maris, Zandvoort p/a W. Groen. Maatschappij, N. Y. Genuine Tilly Haarlemmer Oil Works, Heerenweg 229 (Heemstede). Maatschappij, N. V. Stads-Editie Oprechte Haarlemsche Courant, Klokhuisplein 7. Maatschappij, N. V. Drukkerij de Spaarnestad, Kinderhuisvest 33-35. Maatschappij „Holland VII", Zeevisscherij Maatij., Ged. Oude Gracht 65. MAISON ART ET MODES. 1259 RobesManteauxTailor-madeFoumires. Mp 1259 Maatschappij „Concordia", N. V. Stoomvaart Maatschappij, Kleine Houtweg 6-5. Maatschappij „Technisch Bureau", N. Y. 'voorh. Hamer en Co., Leidsche vaart 80. Maatschappij Fabriek van Oprechte Haarlemmerolie, N. V. voorh. Claes Tilly, Tuinlaantje 2k. Maatschappij „Caïoriator", N. Y. tot exploitatie van verwar mingstoestellen volgens het systeem Kruijer, Duvenvoordestr. 6. 2242. Maatschappij, N. Y. Internationale Anti Asphyxiatie en explo sie Maatschappij te Haarlem, Jansweg 20. Maatschappij „Manufactuurhandel", N. Y. voorh. G. Nielen, Zijlstraat 43. Maatschappij „Handelmaatschappij", N. V. voorh. A. Resink, Groote Houtstraat 149. Maatschappij ,,Noord-Zuid-Hollandsche Tramweg Maat schappij", kantoor te Haarlem, Kampersingel 2. Mabé, Dames L. C. W. en A. C. Jordensstraat 30. Machielse, A. plantsoenwachter, Groote Houtstraat 191, (publiek telephoonstation. 327. Machielse, Mej. A. E. Ridderstraat 4. Machielse, Mej. C. W. in tabak en sigaren, Duvenvoordestraat 21. Machielse, F. P. behanger en stoffeerder, Kleine Houtstraat 59 rood. 1371. Machielse, H. meubelmaker, Ridderstraat 4. Haverschmidt en Klaje, chemischewasscherli 77 GROOTE HOUTSTRAAT 77. ververij. 21

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 325