32 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. W. BUS' Stoom boot-Maatschappij. (Kantoor: Spaarne No. 40.) 1 1°.Van Haarlem naar Rotterdam, langs Haarlemmermeer, Öudèwetering, Roelofarendsveen, Woubrugge, Oudshoorn, Alphen, Boskoop, Waddingsveen, Gouda, Moordrecht, Ouderkerk, Kapelle en Krimpen aan den IJssel, Stormpolder en Kralingerveer, met de Schroefstöom- booten „Stad Rotterdam" en „Burgemeester Jordens van Haarlem," voor passagiers, goederen en vee dagelijks, behalve Zondags ten 6 u. 30 min. voorm. Bovendien van Haarlem via Delft naar Rotter dam, dagelijks des avonds 7 uur voor goederen. 2°. Van Haarlem naaf Amsterdam, langs Spaarndam, Houtrak, Westzaan en'IJpolder, met de schroefstoombooten „Lijnden", „Haarlem Packêt", „Spaarne", „Stad Haarlem" en „P. van der Hoog", voor passagiers en goederen. Dagelijks, uitgezonderd des ZondagsZomerdienst van 1 April tot 31 October, ten 7 u. voor- en 4 u. namiddag Winterdieilst' van 1 November tot 31 Maart 7 u. voor- en 4 uur nam, 3°. Van Hadrlém over Vijfhuizen, Cruquius, Bennebroek, Hillegoni, Lisse-, en, de 'Kaag naar Leiden, voor passagiers en goederen. Des Vrijdags ten, 8 u, 15 m. en des Zaterdags ten 5 u. 30 min. voormiddag. 4°',' Van Haarlem, langsSpaarndam, Houtrakpolder, Nauerna, Westzaan, Krommenie. Knollendam en Spijkerboord naar Purmerend; vóór passdgiers en goederen. Eiken Dim-dag ten 2 u. 15 ni. voormiddag. 5°. 'Van Haarlein naar Utrecht, voor passagiers en goederen. Eiken Maaiidag en Woensdag ten 9 uur 's morgens en Vrijdagmiddag'ten 3130 uur. 6°. Van Haarlem langs Vijfhuizen, Fort de Liede, Halfweg, Lijnden, Nieuwemeep eii Aalsmeer naar Rotterdam. Des Maandags en Donderdags ten 6 u. 30 m. voormiddag. Directeur. T. Pronker. STOOMBOOTPIENST ALKMAAE-PACKET. Lijn HaarlemZaandam. Dienstregeling van 15 September 1911 tot 26. Mei 1912. Dagelijks behalve de .Dinsdagen in October, November, Jan., Febr. en Maart, Wormerveer v. 1.20 Haarlem...sv. 10.15 4.15 Zaaudjjk Koog aan den Zaan Zaandam Haarlema. Ligplaats te Haarlem: Nieuwe Gracht bij de Janshrug. TariefEnkele reis le kl. /'0.50,2ekl. 0.35. Ret, (1 m. geldig) lekl. f0.70,2ekl. f0.50. Knipkaarten verkrijgbaar, geldig voor 10 reizen, naar verkiezing in welke richting. Kinderen beneden 10 jaar halve vracht. (Buffet aan boord). De boot heeft glasbeschutting aan dek. (Duur der reis ruim li uur). Agenten. Vogelpoel Noonveegen, Spaarne 59 1069 en W. H. Voet Zonen. fg|= 8. Route: Van Haarlem langs Noorder Buitenspaarne, Mooie Nel, Spaarndam (Schutsluis), Zijkanaal C, Noordzeekanaal, (Buitenhuizen, Houtrak en Groote IJpolder, Westzaan), langs de nieuwe Zaandamsche houthaven onder de inte ressante, kolossale Spoorbrug aan de Hem door, langs de Rijks Artillerie- Inrichting bij de Hembrug en Zijkanaal G. Goederen worden naar een zeer billjjk tarief bevracht en terstond na aankomst van de boot bezorgd. Zij worden in doorvracht, aangenomen van en naar Amsterdam, de Binnenzaan. Alkmaar en alle andere binnen- en buiten- landsche veeren. De onderneming is echter niet aansprakelijk voor schade, door vertraging ontstaan. Snelste verbinding. Billijk tarief. Zorgvuldige behandeling. 1.20 Haarlemcv. 10.15 1.37 Zaandam 12.-A 1.45 Koog aan den Zaan 12.20 8.15 2.15 Zaandjjk 12.28 10.— 4.— Wormerveer a. 12.46

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 36