STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. 33 Schroefstoombootdienst Bevern ijkHaarlem. Kantoor: Turfmarkt No. 2. Van Haarlem naar Beverwijk, van November tot Maart, Maandag, Woens dag en Zaterdag, de overige maanden dagelijks, behalve Vrijdags, ten 2 ure namiddags van de Turfmarkt. Agentesse. Wed. A. van Breukelen. Sehroefstoombootdienst „Stad Bergen-op-Zoom". Kantoor Spaarne Waag. Telefoon 478. Van Haarlem naar Zijpe, Bergen-op-Zoom en tusschenliggende plaatsen, eiken Donderdagnamiddag 5 ure. Correspondentie te Bergen-op-Zoom met: Wouw, Rozendaal, Steenbergen, Hoogerheide. Woensdrecht. Ossendrecht, Huij- bergen, Halsteren, Tholen. Oud- en Nieuw-Vosmeer, St. Filipsland, St. Maar tensdijk, Scherpenisse, St. Annaland, Wemeldinge, Hansweert-, Terneuzen, enz. Agenten. Planije en Blansert. Stoombootdienst Lis«e. Van Haarlem naar Haarlemmermeer en Lisse, Maandag en Donderdag, 's namiddags 2 uur, Spaarne by de Turfmarkt. Agentesse. Wed. A. van Breukelen. Sehroefstoombootdienst „de Hunze." Kantoor: Spaarne No. 40. Van Haarlem naar Groningen, Zaterdag 12 uur. Agent. T. Pronker. Kaarselade-Veer. Kantoor: Spaarne No. 10, Telefoon No. 525 en voor Amsterdam Telefoon No. 709. Van Haarlem naar Amsterdam, tweemaal daagsche stoomsleep- en vracht- goederendienst. Vertrek 's namiddags 2 en 's avonds 8 ure. Commissarissen. S. Blei en T. Blei. MOTORBOOTDIESST „STAD HAARLEM." GoudaHaarlem. (J. SMIT, Gouda). Vertrek van Gouda: Dinsdag- en Vrijdagmorgen 6£ uur. Vertrek van Haarlem Donderdagmorgen 6 uur en Zaterdagmiddag 12 uur. Ligplaatsen: Gouda, Gouwe, over woon- en pakhuis No. 193195. Haarlem, over de Gravinnesteeg, bestelhuis Spaarne 80. Telef. Interc. 2250. Vaart v.v. Gouda—Haarlem langs Waddingsveen, Boskoop, Gouwesluis, Aarlanderveen, Alfen, Oudshoorn, 's Molenaars, Woubrugge, Oude Wetering, Hoog Made, Oud Ade, Rpp-Wetering, Nieuwe Wetering, Huigsloot, de Kaag, Abbenes, Lisserbroek, Turfspoor, Lisse, Hillegom, Bennebroek en Heemstede. Alleen Dinsdags ook nog langs: Leimuiden, Burgerveen, Nieuw Vennep, Bennebroekerweg, Aalsmeer, Hoofddorp, Kudelstaart, Oosteinderpoel, Vi.ifhuizer- weg, Scbinkelveer, Fort Schiphol, Nieuwe Meer, Sloten, Ljjnden, Halfweg, Vjjfhuizen enz. Te Gouda in correspondentie met alle omliggende plaatsen. Stoom-pakdienst van Haarlem op 's-Gravenliage, Delft en Schiedam. Kauioor: Spaarne No. 24, by de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem naar 's-Gravenhage, eiken Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag ten 2 ure des namiddags en op Zaterdag, des avonds ten 8 ure. Van Haarlem naar Delft en Schiedam, eiken Woensdag en Donderdag namiddag ten 2 ure en op Zaterdag, des avonds ten 8 ure. Ondernemers. Planjje en Blansert. 3

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 37