34 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. Pabschuitdienst op Noord wij kerhout van de Gebr. Broekhof!. Van Haarlem eiken Maandag. Veerschuit aan de Turfmarkt. Pabschuitdienst van Haarlem naar Ilillegom. Vertrek van Haarlem Sept.Juli Maandag en Donderdag. Vertrek n.m. 3 ure en Juli—Sept. Maandag. Vertrek n.m. 3 ure. Schipper. Berkhout. A gentesse. Wed. van Breukelen, Turfmarkt. Schroefstoombootdienst „Concordia." Kantoor: Spaarne No. 24, bg Ue Waag, Telefoon No 478. Van Haarlem naar Arnhem, Nijmegen, Gorinehem en Zalt-Bommel en tusschenliggende plaatsen, eiken Dinsdag- en Vrijdagmiddag 1 ure. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Sailand I en II'". Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem naar Arnhem, Zutphen, Deventer, Olst, Wijhe, Kampen, en tusschenliggende plaatsen, eiken Zaterdagavond ten 9 ure en Woensdag morgen ten 7 ure. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Bertlia". Kantoor: iSpaarrie No. 24, bij de Waag. Telefoon No! 478. Van Haarlem naar Alkmaar, Den Helder, in verbinding op Koedijk, Schoorldam, Zijpersluis, Burgerbrug, St. Maartensbrug, 't Zand. Anna Paulowna Polder, en de eilanden Texel en Wieringen, eiken Woensdag- en Vrijdagavond 8 u. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Frans Naerebout."' Kantoor: Spaamo No. 24, bij de Waag; Telefoon No. 478. Van Haarlem naar Amersfoort eiken Zaterdagmorgen 5 ure. Agenten. Planjje en Blansert. DIENSTREGELING VAN VERSCHILLENDE STOOMBOOTDIENSTEN. Agentschap B. VAN GERVEN, Spaarne 80, 2250; Stoomboot Nieuwediep. (Directie G. Swerver, Alkmaar). Vertrek uit Alkmaar Maandagmorgen 11 uur Aankomst te Haarlem Maandagmiddag 4 uur naar Donderdagavond 10 Alkmaar Vrijdagmorgen 9 varende langs: Akersloot, Marken B, Westzij, Knollendam, Krommenie, West- zaan, Vrouwenverdriet, Nauerna, Buitenhuizen, Gouda, Rotterdam en verdere verbindingen via Alkmaar en via Rotterdam. Stoomboot Noord-Holland III. (Directie Verschure Co., Den Bosch). Vertrek uit 's-Hertogenbosch Maandagmorgen 5 u. Aankomst te Haarlem Dinsdagmorgen 9 uur naar Dinsdagmorgen 9 u. 's-Hertogenboscli Vrijdagavond. varende langs: Engelen, Boekhoven, Ammerzode, Wel,Heusden, Aalburg, Wijk, Rietschoot,. Veèn, Poederoode, Andel, Rijswijk, Woudrichem, Gorcum, Hardinx- veld, Sliecïrecht.Dordrécht, Giéëëhdam, Werkendam,'Leerdam', Alblassërdam, N.-veer, Kinderdijk, Slikkerveer, Bolnes, IJselpaónde,' 'Kralipgep, Krimpen a/d. IJsel, Öuwerkerk, Nieuwekèrk Moordrecht, Gouderak, Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis. Alphen, Smolenaars, Wonbrugge, Oude Wetering, Lisse, Hillegom, Bennebroek, Haarlem, Alkmaar, de Zaanstreek. Amsterdam. Verder alle verbindingen via Amsterdamen via 's-Hert'ogënbosch 'voor geheel Noord-Brabant en Limburg.'

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 38