36 VRACHTRIJDERS. VRACHTRIJDERS. Aerdenhout. I. J. van der Walle. Vertrekt dagelijks 6 uur van het Begijnhof. J. J. Surendonk, Oude Groenmarkt 10. Vertrekt alle dagen naar Amster dam ten 71-1012 uur; van Amsterdam Nieuwe Zijds Voorburgwal 55, naar Haarlem en omliggende streken ten 1036 uur en naar Bloemendaal des voorm. ten 8 ure en des nam. tën 3 ure en van Bloemendaal naar Haarlem des voorm. ten 11 ure en des nam. ten 5 ure. Alkmaar. K. Visser. Vertrekt Dinsdag, Donderdag en Zaterdag v.m. 7 u. v/h. Begijnhof. Amsterdam. Firma Lucas en Verboog, woonplaats Jansstraat 76, (telefoon 110). Bestel- kantoren) Gierstraat 63, Schoterweg 44 en Oranjestraat 39. Vertrekt dagelijks van Haarlem des voorm. ten 8 uur, en des middags ten 12 uur. Bestelhuis te Amsterdam, Korte Singel No. 4, telefoon 4090. Vertrek van Amsterdam dagelijks des voormiddags ten 10 uur en des namiddags ten 6 uur. J. van den Bosch, Smedestraat 37, alle dagen 811 1 uur naar Amster dam, en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 16, ten 10.3036 uur. P. J. Bos, Spaarnwouderstraat 87. Telefoon 1726, alle dagen ten 9—111 uur, naar Amsterdam en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 84, alle dagen ten 12—3—7 uur. E. van Walwijk, Nieuwe Kruisstraat 7a rood. Vertrekt van Haarlem, dagelijks 's morgens 8 uur en 's middags 1 uur; van Amsterdam 's morgens 11 uur en 's middags 6 uur. Aanzeghuizen: te Amsterdam, N.Z. Voorburgwal 27 en Wijde Kapelsteeg 3. Beverwijk en Alkmaar. Heemskerk. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag, en Zaterdag. Af reis 3 uur van het Begijnhof. Middelkoop. Vertrekt Maandag eh Donderdag nam. 3 uur van het Begjjnhof. Bloemendaal, Overveen en Santpoort. R. Bonnema. Vertrekt alle dagen, behalve Woensdag; namiddag 3| uur van het Begijnhof. Haarlemmermeer, Hoofddorp. Rijlaarsdam. Vertrekt alle dagen, behalve Donderdag, namiddag 2J uur- van de Kaasmarkt. J. H. Ceelen. Vertrekt alle dagen van de Kaasmarkt dés namiddags 2£ uur; van Hoofddorp alle voormiddagen ten 9 uur. Zondags van Hoofddorp voormiddags 84, namiddags 54 uur en van het Plein nabij de Houtbrug des, Zondags voormiddags 10 en namiddags 7 uur. H. Jansen. Vertrekt alleen Maandag en Donderdag, vah Hoofddorp ten 9 uur en van de Kaasmarkt ten 2J uur. Halfweg. H. de Leeuw. Vertrekt Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, namiddags ten 4J uur van de Kaasmarkt; bovendien onderhoudt deze vrachtrijder Maandag, Woensdag eü Vrijdag een dienst van Halffreg. óp Aiü'stëtdam. C. de Haan. Vertrekt Dinsdag en Donderdag, namiddags 3J uur van de Kaasmarkt. Heemskerk. S. F. Duin. Vertrekt enkel Maandags, namiddag 3 uur van het Begjjnhof. Heemstede. Kramer. Vertrekt dageljjks namiddags 2 uur van het Begijnhof. v. Zon. Vertrekt dagelijks namiddags 3 uur van hët Öegijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 40