- 564 Procureurs. Rechthouders (Fabrikanten van). Reparateur van porselein enz. Restauratiehouders. Rietwerk (Fabrikanten van). Rijtuig- en Wagenmakers. Rijwielen (In). Sanitair Technisch-Bureau. Schaatsen. Scheepmakers. Scheepsbouwkundigen. Scheikundigen. Schilders (Huis). Schilders (Rijtuig). Schildersbehoeften (Winkeliers in). Schoen- en Laarzenmakers. Schoenen en Laarzen (Winkeliers in). Schoensmeer (Winkeliers in). Schoonmaakmaterialen (Winkeliers in). Schoorsteenvegers. Schuiers, Borstelwerk, Sponsen enz. S ch uiten verhuurders Schuurgoed (Winkeliers en Kooplieden in) Sigaren (Fabrikanten van). Sigaren en Tabak (Winkeliers in). Smeden. Snippers (Fabrikanten van). Sociëteiten. Sodafabriek. Speelgoed (Winkeliers in). Speeltuinen. Spiegels en lijsten (In). Staalwaterbronnen. Staatsloterij (Debitanten der). Stalhouders. Steendrukkers. Steenhouwers. Steenkoopers. Stroo en Hooi (Kooplieden in). Stucadoors. Suikerwerken (Winkeliers in). Tafelgoed enz. (Inrichting voor het op maken van). Talen. Tandartsen. Tapij ten (Winkeliers in). Taxateurs. Telephoonmaatschappij Timmerlieden. Toonkunstenaars. Touwslagers. Touwwerk (In). Trice tgoed eren Tuinarch itecten. Tuinbouwgereedschappen. Uitdragers. Uitgevers. Varkensslagers. Vaste goederen (Bureau van). Veeartsen. Verfwaren (fabriek van). Verfwaren (Winkeliers in). Verhuizingen (Transporteeren van). Verkoopingen. (Ondernemers van publieke). Verplegingsartikelen (In). Verpleegsters. Verveners. Ververs (Stoffen). Visch (Winkeliers in). Visscherij -artikelen. Vlees chho uwers Vleeschwaren, boter, comestibles (Win kelier in). Vogels (Handelaars in). Vroedvrouwen. Vruchtensappen (Fabrikanten van). Vuurwerk (Magazijn van). W agen ver huurder s Wapens (In). Wasch- en Strij kinrichtingen. Wasscherij (Chemische). Werktuigen (Fabriek van stoom- en andere). Werktuigkundigen. Witte goederen. Wijnhandelaren. IJs (in Ruw). IJzergieters. Ijzerwaren (Winkeliers in). Zaadhandelaren. Zadelmakers. Zeepfabrikanten. Zeilmakers. Zoutzieders. Zwemschool (Eigenaar van de). Zijdenstoffen (In).

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 572