J. J. BONARIUS, GERMANIA Winst aan Verzekerden toegekend 78.000.000. Zoetestraat 8, Haarlem. Lood- eo Zinkwerken, Leibedekking, Aanleg Van Gas- ei) Waterleiding, Houtcement- en Mastik-Dakbedekking. TELEFOON No. 849 84 - Bon Jr., H. schilder, Vooruitgangstraat 55. Bon, J. schoenmaker, Zuiderstraat 23rood. BonP. schilder, Kleine Houtstraat Qlrood. Bon, Wed. P. Witte Heerensteeg 16b. Bon, W. C. schilder, Amsterdamschevaart 52. Bonarius, B. P. verlofhouder, Korte Heerenstraat 21. Bonarius, J. J. lood- en zinkwerker, Zoetestr. 8rood. 849. Bonarius en Zoon, Wed. H. J. aanleg voor gas- en waterleiding en centrale verwarming, Zijlweg Overveen. te1546. Bonaa, Mej. A. Esschilderstraat 29rood. Bonfrer, H. coiffeur, Nieuwstraat 3. Bonfrer, H. J. timmerman, Hooimarkt 12. Bonfrer, J. C. metselaar, Vroomstraat 11. Bonfrer, J. J. caféhouder, Nieuwstraat 1 rond. Bonfrer, P. J. timmerman, Klein Heiligland 71 rood. Bongers, H. Schouwtjeslaan 6, Heemstede. Bongers, J. B. dansonderwijzer en beeldhouwer, Wjjde Appe- laarsteeg 5. Bongers, W. H. Brouwersvaart 126a rood. Bongersma, J. Lange Margarethastraat 20p. Bongertman, Joh. gymnastiekleeraar, Donkere Spaarne 32. Bongertman, J. gymnastiekleeraar, Tetterodestraat 88. Bongertman, J. W. administrateur van liet garnizoénskleeding magazijn, Donkere Spaarne 32. Bonhof, L. J. werkman, Witte Heerensteeg 37. Bonke, W. J. timmerman, Burgwal 74. Bonkerk, P. C. werkman, Haarlemmerliedestraat 6. Bonnen, Wed. G. C. plaatsbewaardster Gr. Kerk, Teylershofjestr. 2. Bonnen, Wed. H. H. Koningsteinstraat 3. Bonnet, C. P. E. Korte Vlamingstraat 3. Bonsema, Wed. J. Zuiderstraat 16. Bont, C. de Verspronkwea' 16. Bont, P. J. L. de administrateur der firma de Bont en Leijten te Amsterdam, Jan de Braystraat 2. Bont, J. P. P. L. de administrateur der Kon. Ned. fabriek de Bont Leyten, Amsterdam, Frans Halsplein 1. De groote verspreiding van HAARLEM'S DAGBLAD maakt de COURANT voor ADVERTEEREN buitengewoon geschikt.

Adresboeken Haarlem | 1911 | | pagina 88