VRACHTRIJDERS. 87 Buitenlandsche dienst. Stoomvaart-Maatschappij Rotterdamsche Lloyd. Nederlandscli-Indië. Holland Amerika Lijn. Amerika en Canada. Canadian Pacific Railway en Canada Lijn. Canada. Deutsch Oost-Afrika Linie. Zuid- en Oost- Afrika. Koninklijke Hollandsche Lloyd. Zuid-Afrika. Stoomvaart-Maatschappij Zeeland. Londen via Vlissingen. Passage. Assurantiën. Inlichtingen gratis. VRACHTRIJDERS. Aerdenhout. I. -J. van der Walle. Vertrekt dagelijks 6 uur van het Begijnhof. J. ,1. Surendonk, Oude Groenmarkt 10. Vertrekt alle dagen naar Amster dam ten 74 1012 uur; van Amsterdam Nieuwe Zijds Voorburgwal 55, naar Haarlem en omliggende streken ten 108uur en naar Bloemendaal des voorm. ten 8 ure en des nam. ten 3 ure en van Bloemendaal naar Haarlem des voorm. ten 11 ure en des nam. ten 5 ure. Amsterdam. K. Visser. Vertrekt Dinsdag,^Donderdag en Zaterdag v.m. 7 u. v/h. Begijnhof. K. Visser, Warmoesstraat lo17. (Telefoon 2400). Dagelijksche expeditie, HaarlemAmsterdam, BloemendaalOverveenZandvoort. J. van den Bosch, Smedestraat 37, alle dagen 811—1 uur naar Amster dam, en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 16, ten 10.30—3—6 uur. P. J. Bos, Spaarnwouderstraat 87. Telefoon 1726, alle dagen ten 9111 uur, naar Amsterdam en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 84, alle dagen ten 12—3—7 uur. E. van Walwijk, Nieuwe Kruisstraat 8 rood. Vertrekt van Haarlem, dagelijks 's morgens 8 uur en 'smiddags 1 uur; van Amsterdam 'smorgens 11 uur en 's middags 6 uur. Aanzeghuizente Amsterdam, N.Z. Voorburgwal 27 en Wijde Kapelsteeg 3. AmsterdamUtrecht en Rotterdam v.v. Expeditie Vogelpoel en Noorwegen, Spaarne 59. Beverwijk en Alkmaar. Heemskerk. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag, en Zaterdag. Af reis 3 uur van het Begijnhof. Middelkoop. Vertrekt Maandag en Donderdag nam. 3 uur van het Begijnhof. Bloemendaal, Overveen en Santpoort. R. Bonnema. Vertrekt alle dagen, behalve Woensdag, namiddag 34 uur van het Begijnhof. Haarlemmermeer. Hoofddorp. Rijlaarsdam. Vertrekt alle dagen, behalve Donderdag, namiddag 24 uur van de Kaasmarkt. J. H. Ceelen. Vertrekt alle dagen van de Kaasmarkt des namiddags 24 uur; van Hoofddorp alle voormiddagen ten 9 uur. Zondags van Hoofddorp voormiddags 84, namiddags 54 uur en van het Plein nabij de Houtbrug des Zondags voormiddags 10 en namiddags 7 uur. H. Jansen. Vertrekt alleen Maandag en Donderdag, van Hoofddorp ten 9 uur en van de Kaasmarkt ten 24 uur. Halfweg. H. de Leeuw. Vertrekt Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, namiddags ten 44 uur van de Kaasmarkt; bovendien onderhoudt deze vrachtrijder Maandag, Woensdag en Vrjjdag een dienst van Halfweg op Amsterdam. C. de Haan. Vertrekt Dinsdag en Donderdag, namiddags 34 uur van de Kaasmarkt. Heemskerk. S. P. Duin. Vertrekt enkel Maandags, namiddag 3 uur van het Begijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1912 | | pagina 43