6 PROVINCIAAL BESTUUR Afgev. voor Amsterdam II Amsterdam III Amsterdam IV: Amsterdam V Amsterdam VI Amsterdam VII Amsterdam VIII Amsterdam IX Naarden. Amsterdam. Weesp Haarlem Haarlemmermeer V Velsen: J. Douwes Jr. te Amsterdam. Ch. E. H. Boissevain J. W. Matthijsen Mr. M. Mendels S. J. Pothuis F. M. Wibaut J. A. van Zutphen Dr. Th. van der Waerden Mr. J. Kappeyne v/d Coppeilo Mr. G. A. van Hamel H. Barnstein H. Wertheim W. van Diesen Mr. D. Josephus Jitta Th. M. Ketelaar A. H. Gerhard F. Lieftinck JHz. S. P. van Eeghen L. Serurrier J. N. Hendrix Mr. J. L. van der Boogaerdt S. B. Posthumus Meijes Mr. H. J. C. v. Tienen Dr. G. Bellaar Sprujjt Mr. D. P. D. Fabius Dr. D. van Embden Kl. de Vries Szn. A. B. Kleerekoper W. H. Vliegen J. G. van Kuijkhof Th. Ruijs Gzn. C. Thomassen Mr. J. N. J. E. Heerkens TLijssen Mr. H. Verkouteren Mr. L. M. de Jong Schouwenburg Mr. P. J. Reijmer Jhr. Mr. J. W. G. Boreel v.'Hoge- landen Jhr. G. S. Boreel Jhr. Mr. D. E. van Lennep A. Nagtzaam Mr. M. Slingenberg Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout J. M. van Meetelen P. Vermeulen Jhr. G. 0. Quarles van Ufford Haarlem. Amsterdam. JJ Hilvèrsum. Velsen. Wijk a/Zen Duin Heemstede. Haarlem. n Bloemendaal. Uithoorn. Velsen. Bloemendaal. Griffier der Provinciale Staten. Mr. P. DOZY. Ambtenaren ter Provinciale Griffie. Eerste Af deeling. Algemeene Zaken en uitvoering van wetten, voor zoover het geen onderwerpen betreft welke in het bijzonder aan andere afdeelingen zijn opgedragen. Mr.F.G.Schalkwijk,Hoofd-CommiesChef Th. Steman, Adj.-Commies 2e kl. J Udink, Adj.-Commies le kl. C. B. Seegers, le Klerk.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 10