GEMEENTEZAKEN. Afcleeling Controle Gemeente belastingen. C. Alberti, Controleur Chef der Afd. J. M. de Lange, Commies. G. R. M. Addink, Adj.-Comm. 2e klasse. J. Sipkes, Adj.-Commies 2e klasse. J. G. D. van Beuge, Klerk, le klasse. Th. Esser, Belastingbeschrijver. H. J. D. Doorman, S. Aarts, Boden. W. H. Bouwmeester, Hoofdbode. J. van der Bosch, Bode. F. J, Martens, J. E. Kroonenburg, Bode. W. Blaak, Th. W. Yogel, J. Schipper. Bewaarder van het Raadhuis. Afdeeling Openbare Werken. J. W. v. Bilderbeek,. Griffier, Chef d. Afd. B. J. Bervoets, Commies. Adj.-Commies le klasse. H. Meeusen, Adj.-Commies 2e kl. k N. C. A. Ockhutisen Jr., Klerk le kl. Gemeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. Jhr. H. H. Röell, Archivaris. H. E. Knappert, Adj.-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. "Kantoor in liet Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags, Zondagen, Nieuwjaarsdag en de algemeen erkende Christelijke en daarmede door Burgemeester en Wethouders gelijkgestelde feestdagen, van 9—2 ure. Voor de ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen .Vlaandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag met uitzondering van den laatsten Donderdag van elke maand. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. D. Andréa, Adj.-Commies. J. P. de Klerk, Commies Gedelegeerde. A. Koomen, Klerk 2e kl. J. F. Cramer, Commies. J. L. Natte, Klerk 2e kl P. C. Roodenburg, Commies. j Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 912 uur. L. C. Dumont, Directeur. D. Huender Wzn., Adj.-Directeur. F. M. Tadema Wielandt, Ingenieur. A. A. Hillebrand, Adj.-Architect. M. W. C. Visser. H. J. Zuurendonk. G. A. Degenaar. J. V. Munsterman. H. de Lugt. J. N. Lobel. J. G. Niesten. J. H. Kaulbach. J. F. J. Schimmel. C. D. Antonisse, Bureau-Ambtenaar. Ch. F. J. Javaux, Bur eau-Ambtenaar. P. Looijen, Bur eau-Ambtenaar. H. C. Sprik, Commies. Opzichters Openbare Werken.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 13