10 GEMEENTEZAKEN. Bouw- en Woningtoezicht. Bureau Kruisstraat 45. Geopend voor het publiek van 912 uur. D. A. Willemsen, Directeur. Iz. van Campen, lnsp. Ie kl. in Alge- meenen dienst. E. J. Timmerman, Bouwkundige. B. Bakker, lnsp. Ie kl. Bouwtoez. J. J. L. Dalhuisen, 2e A. F. P. Onderwater, 2e J. de Vries, Tijdelijk Teekenaar. G. A. Brongers, lnsp. Ie kl. bojg P. van Driel, 2e .9 L. M. v. Buren, 2e o S H. Lucas. Tijd. Teekenaar. J J. L. Hulsenboom, Commies. C. Vink Jr., Ie Klerk. N. J. v. d. Wateren, 2e Klerk. T. Dijt, Tijdelijk 2e Klerk. Gemeente-reiniging. Kantoor Terrein Harmenjansweg. Dagelijks geopend. J. P. Boerkoel, Directeur. J.'A. Jansen Jr., Boekhouder. A. v. Driel, Opzichter (belt). E. W. Goedhart, Opzichter (stad). A. G. Maas, J. W. Mugge, Tonnenwerkersbaas. Gemeenteiyke water' Kantoor: Spaarne 58, geopend L. W. Havelaar, Directeur. G. Spaan, Boekhouder-Inspecteur. P. M. v. d. Sluys, Ass.-Boekhouder. W. C. Pous, Ass.-Boekhouder. C. v. d. Berg, le Klerk. J. Verkoren, le Klerk. J P. H. Questro, le Klerk. A. v. Tinteren, 2e Klerk. W. Bouman, Opzichter in de stad. leiding van Haarlem. alle werkdagen van 92 uur. H. G. Bunneke, Opzichter in de stad. J. Lonzieme, Hoof cl-Opzichter aan het pompstation. P. Jongepier, Opz. aan het pompstation. B. Blankwater, Chef-Machinist. J. Verzij lbergen, Hoofd fitter. H. Hamer, Looper. P. Geldorp, Bewaarder Looper. W. Waalewijn, Looper. Laboratorium voor Pathologische Bacteriologie. W. Havelaar, Directeur. K. Weidema, Assistent. Dr. A. H. Vorstman, Assistent. W. Bouman, 2e Assistent. G. Mensink, Helper. Keuringsdienst van Voedingsmiddelen. (Ged. Oude Gracht 133). Dr. W. M. I. Borst Pauwels, Directeur. E. F. Braster, Keurmeester. A. A. van Wijngaarden, Keurmeester. U. W. Dijkstra, Keurmeester Labora torium. H. J. H. Hamer, H. G. Kuvener, J. Verheem, Beambten. Gemeente Electriciteitsbedrijf. Kantoor: Yeerpolder no. 27. J. A. Reus, Directeur. J. Keuzenkamp, Ingenieur. A. v. Harreveld, Hoo/d-Electricien. G. van Eek, Inspecteur v. Installaties. G. A. Frantsen. Chef Monteur. P. H. Dal, Iloofdschakelbordwachter. E. Hollebrands, W. de Wit, Hoofdmachinisl. J. H. Maas, Ph. Gillissen, Klerk-Teekenaar. J. W. Eepelius, Boekhouder. J. H. Borger, Hoofd-Klerk. W. N. G. Klem, le Klerk. Mej. A. M. Mulder, 2e Klerke. Mej. C. Holterman, 2e J. B. Siemerink, Magazijnmeester. S. Warnar, Bode Oeldophaler.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 14