GEMEENTEZAKEN. 13 Leeraren. Er. A. H. Garrer, rector, Leidschevaart 122, Oude Talen en Geschiedenis. Dr. H. O. de Jong, conrector, Leidschevaart 64, id., id. Dr. M. Wolff, Johan van Ylietstraat 95, id., id. C. Spoelder, Nieuwe Gracht. Dr. J. B. Schepers, Ripperdastraat 11, Nederl. en Geschiedenis. W. v. d. Berg, van der Minnestraat 11, Aardrijkskunde en Wiskunde. A. J. Fehr, Yerspronckweg 27, Fransch. Dr. L. Polak, Ripperdastraat 9, Hoogduitscli. Mej. S. C. Land, Jordensstraat 39, Engelsch. W. L. Nolke, Kleverparkweg 138, Wiskunde en Cosmogr., Natuur- en Scheikunde. S. A. Schröeder, Natuurl. Historie. S. P. de Yries Mzn., Bakenessergracht 46a, Hebreeuwsch. B. ten Have, Wilhelminastraat 37, Gymnastiek. A. Noë, Aelbertsbergstraat 23, Geschiedenis. Hoogere Burgerschool Directeur: W. C. G. H. Leer W. C. G. H. van Mourik Broekman, Wis- en Werktuigkunde. H. van den Heuvel Rijnders, id. id. Dr. N. Bakker, idem, idem. Dr. H. H. Niesen, id. id. en Cosmogr. L. van der Yegt, Wis- en Natuurkunde. H. Wieringa, Wiskunde en Boekhouden Dr. P. M. Heringa, Natuurkunde. Dr. H. van Erp, Chemie. Dr. H. J. Calkoen, Plant- en Dierkunde. Dr. M. Bruyel, Geschiedenis. Dr. J. J. van den Hoek, Geschiedenis. H. M. Janett. Aardrijkskunde. Dr. G. Nolst Trenité, Staatsweten schappen en Engelsche Taal. R. Zuidema,' Ned. Taal en Letterkunde. met vlifjarigen cursus. van Mourik Broekman. ■aren. Dr. P. H. van Moerkerken Jr., Ned. Taal en Letterkunde. M. F. v. Goor, Fransche Taal en Letterk. J. H. Sauveur, id. id. C. Heijman, Eng. Taal en Letterkunde. A. H. Günther, Duitsche Taal en Lett. P. Frisius de Haan, id. id. J. J. Bauer, Hand- en Lijnteekenen. S. Klinkenberg, Handteekenen en Schoonschrijven. S. Martin, Gymnastiek. J. J. Stijl, Amanuensis b/h. onderwys Natuurkunde. H. van Donkelaar, Ass. b/h. onderwjjs Scheikunde. j J. Dollé, Concierge. Handelsschool en Iloogere Burgerschool met driejarigen cursus. Directeur: Dr. A. Borgman. Leeraren. Dr. G. de Yries, Wis- en Natuurkunde. H. Wieringa, Wiskunde en Boekhouden W. L. Pilaar, Wis- en Natuurkunde. Dr. A. Borgman, Plant-en Dierkunde, Warenkennis en Scheikunde. Dr. J. J. van den Hoek, Geschiedenis. J. M. Hilleniüs, Wiskunde. M. Yoorzanger, Plant- en Dierkunde, Wis- en Scheikunde. F. W. Niemann, Nederlandsche Taal. J. Pot, Geschiedenis. Dr. J. A. Fehr. Fransche Taal. R. Borggreve, idem. J. van Hessen, Duitsche Taal. J. Katte, Aardrijkskunde en Schoon schrijven. J. Gerritsz, Staatsinrichting, Staathuis houdkunde. J. G. Tuytelj" Ned. Taal en Geschied. Dr. P. H. van Moerkerken Jr., Nederl. Taal en Aardrijkskunde. E. A. W. Pauw, Fransche Taal. W. Davids, Spaansche Taal. A. G. Boes, Maleisehe Taal. E. d'Olivierra, Stenografie. M. F. van Goor, Fransche Taal. C. B. A. Proper, Engelsche Taal. Mej. S. C. Land, id. id. P. Frisius de Haan, Duitsche Taal. J. H. Mulder, id. id. Dr. L. Polak, id. id. Handteekenen. J. J. Bauer, Lijnteekenen. B. ten Have, Gymnastiek. G. Smits, Boekhouden, Handelsrecht, Handelskennis. T. M. Hoogendoorn, 'Boekhouden en Handelsrekenen A. C. van Meetoren, Nederlandsche Taal, Geschiedenis en Letterkunde. C. Jansen, Engelsche Taal. J. Arbouw, Amanuensis. P. G. Bouman, Concierge.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 17