14 GEMEENTEZAKEN. Meisjesschool yoor M. 0. 5-jarig;e Cursus. Directrice: Mej. Ch J. Farret. Leeraressen. Mej. J. A. v.. Walsem, Nederlandsche taal en letterkunde. J. Berdenis van Berlekom, Fransche taal en letterkunde. A. Joustra, Fransclie taal. C. M. P. A. Fleck, Hoogduitsche taal en letterkunde. C. J. IJssel de Schepper, Engelsche taal en letterkunde. W. Tideman, Aardrijkskunde. Mevr. A. A. F. E. Levert-Riemann, Ned. taal, geschiedenis en Hoogduitsche taal. Mej. J. van Gelsdorp, Ned. taal, geschiedenis en aardrijkskunde. D. W. H. Engelkes, Wiskunde. S. S. Bouwmeester, Wiskunde en boekhouden. Dr. L. C. Doijer, Natuur- en Scheikunde, Plant- en Dierkunde. Ch. .T. Farret, Plant- en dierkunde. A. L. Dijkman, Teekenen. J. Visser, Handwerken. T. van Oort, Gymnastiek. Leeraren. Dr. G. Nolst Trenité, De gronden van de Gemeente-, Provinciale en Staats inrichting van Nederland. W. K. E. v. d. Pluim. Kunstgeschiedenis. Avondschool voor handelsonderwijs. (Zijlvest) Directeur H. Wieringa. Leeraren. H. Wieringa, Handelskennis. F. J. A. Paesie, Nederlandsche taal. G. Max, L. J. Raadersma, Rekenen: Mej. M. H. Sabelis, Boekhouden en Handelsrekenen. J. Faber, P. K. van Cittert Hzn., Boekhouden Handelsrekenen en Duitsche Handels- cor est ondentie. G. J. Habermehl, Boekhouden en Handelsrekenen. Mej. A. M. Knottenbelt, Engelsche taal. IT. Cransberg, Engelsche taal. K. Postuma, Mej. A. H. Wafelbakker, R. Bogtstra, Fransche taal. A. J. van Ekeren, Nederlandsche taal en Fransche Handelscorrespondentie. A. K. D. Spruit, Duitsche taal. E. de Boer, Handels Aardrijkskunde. F. J. A. van Gliert. Schoonschrijven. H. G. Scholten, Geschiedenis en Staat huishoudkunde. B u rg-era vondschoo! (Zijlvest). Directeur J. J. Bauer. Leeraren. J. J. Francken, TFïs- en Natuurkunde. B. J. te Kiefte, LezenSchrijven en Nederlandsche taal. H. Pot. Wiskunde en Nederlandsche taal. Hanclteekenen. P. van Looij, G. J. H. Kerkhoff, id. en Vakteekenen. L. v. d. Vegt, Wiskunde. H. v. d. Heuvel Rijnders, Natuurkunde. C. C. Poppink, Werktuigkunde. E. ITindriks, Wiskunde. J. Brandenburg, RekenkundeNederl. taal en Schrijven. A. van der Spek, Bouwkundig teekenen. F. Hage, Werktuigkundig teekenen. W. B. Groeneveld, Werkluigk. teekenen. H. J. Rutters, Werktuigkunde en Werkt. kundig teekeneu. J. P. Strijbos, Meuhelteekenen. A. Wensing, Rechtlijnig teekenen. M. Korringa, Bouwkundig teekenen. J. Reyenga, Handteekenen. A. v. Harreveld, Vakteekenen electr.-techn. W. F. A. Pothast, Handteekenen. A. Jansen, Eleclro-techniek. B. Bouman, Bouwkundig teekenen en Theorie Bouwk. R. Kraakman, Werktuigkunde en Werkt. kundig teekenen. A. Jansen, Bewaarder.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 18