ALGEMEENE ZAKEN. 17 Jhr. Mr. F. W. v. Styrum. Mr. Dr. H. R. Ribbius. Mr. W. F. C. C. Pijnacker Hordijk. Rechters-Plaatsvervangers. Mr. D. H. Andréae. I Mr. S. H. Yening Meinesz. J Openbaar Ministerie. Mr. A. A. Pélerin, (14 April 1900), Officier van Justitie. Mr. W. H. Hoijer, Substituut-Officier van Justitie. F. B. Hinrichs, Rijksklerk ten Parkette v. d. Officier van Justitie. Griffie. Mr. M. E. Booy, (1 Dec. 1899), Griffier. Mr. J. L. M. Meckmann, Substituut Griffier. Klerken ten Griffie. J. J. Smits, beëedigd rijksklerk le klassewaarn. Griffier. K. H. Kerkhoff, Rijksklerk 2e klasse, waarn. Griffier. HulpschrijversA. Stroo. J. van Heusden. J. Schild. Bode-Concierge. A. M. Verkerk Sr. A. M. Verkerk Jr., Vaste Knecht. Beëedigde Vertalers. G. Wesseldijk, Fransche en Hoogduitsche talen. C. Heijman, Engelsche taal. Dr. A. H. Garrer, Latijnsche taal. P. Carl Bohm, Duitsclie taal. G. A. van der Hejjde, Fransche taal. Deurwaarders. M. J. Waning. J. N. Warnier. D. H. W. Henskes, te Haarlem. H. van de Weetering, te Zaandam. H. Vincent, te Haarlemmermeer. Ph. M. Sigling Jr. J. van Wijngaarden, te Purmerend. Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem flaariemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk-aan- 2ee-en-Duin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton-Rechter. Mr. H. J. D. D. Enschedé. i Mf' :n' w^'p^vr6nS' Plaatsvervangers. Mr. Dr. W. P. Vis. i a Mr. H. Tuijmelaar. Mr. M. D. K. S. van Lier, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie Mr. W. A. J. M. Fick, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. H. C. L. Looman, Rijksklerk parket Ambt. 0. M. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Jac. Blankwater, Rijksklerk ter Griffie en waarn. Griffier. L. A. Glaser, Deurwaarder.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 21