ALGEMEENE ZAKEN. 19 Boekhouder van het Kadaster. F. W. van Nieuwstadt. P. J. W. Weijmer. G. Y. Kuper. M. P. Cornelisse. A. D. Paulus.- J. Erdtsieck. J. Honing. Teekenaar. Rijksklerken. J. J. Waning. A. van der Hoeven. Mej. J. E. Brauns. Klerk. Concierge. Controle Grondbelasting. Kantoor: Nieuwe Gracht No. 13 (Kamers 9 en 10). J. In 't Veld, Klerk. V. J. de Kruijff, Controleur. J. A. M. van Elten, Rijksklerk. Directe BelastingenInvoerrechten en Accijnzen. Haarlem. Kantoor: Kleine Houtstraat No. 13 (Kamer No. 4). Inspecteur. J. F. van Nieuwkuijk. Rijksklerken ter Inspectie. L. D. van den Houten. W. Eggink. H. J. H. Hooyerink. G. Stapersma. Kantoor: Kleine Houtstraat No. 13, (Kamer No. 1). Geopend Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag van 92 uur. J. H. Odendaal. H. J. Bakker. Ontvanger der Directe Belastingen. Kantoi pend Ma D. N. Houwing. Rijksklerken. H. H. van Asch, tevens Geagreëerde en Kassier. K. Evertse. D. van der Dool. A. C. van IJzendoorn. Klerk. G. Ides. Ontvanger der Invoerrechten en Accijnzen. Kantoor: Kleine Houtstraat No. 13. (Kamer No. 2.) Geopend dagelijks van 94 en Zaterdags van 93 uur. A. Bakker Mzn. Rijksklerken. H. B. Engelenberg Jr., tevens Geagreëerde en Kassier. L. de Haan. Klerken. C. Klerk. J. van Geelen. Concierge van het Kantoorgebouw. N. J. Ewoldt. Ontvanger Directe Belastingen en Accijnsen voor de Buitengemeenten. Kantoren: Wilsonsplein No. 9. Geopend des Maandags, Woensdags en Donderdags van 92 ure. r, Inspecteur. W W. Martens.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 23