ART ET MODES. 323 Stads-Editie Opr. HaaH. Courant. G-rootste publiciteit voor Haarlem en Omstreken. KLOKHmSPLEII^.^TEIiEF. Adm. 99 enJL94. Bed. 208a Maatschappij „Cacao en Chocoladefabriek Union," Paul Krugerkade 37, (Schoten). 807. Maatschappij „het Spaarne", Schoterweg 176 (Schoten). Maatschappij Haaml. Venn. Motordienst „Haarlem", Donkere Spaarne 24rood. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen „Spaarnestad", Groote Markt 1. Maatschappij Nederl. Raffineerderij van Petroleumproducten, Spaarndammerweg (Schoten). Maatschappij N. V. Haarl. Sodafabriek, Spaarndammerweg 12. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen ,Woestduin", p/a. J. v. Stolk, (Bloemendaal). Maatschappij „Steeds Voorwaarts", tot Expl. van Onroerende Goederen, Spruitenboschstraat 2 (Heemstede). Maatschappij, tot Expl. v. Onr. Goederen voorh. onder de Ven nootschappij „Storm v. d. Gracht", Groote Houtstraat 93. Maatschappij „Onderling Belang", tot Expl. v. Onr. Goederen, Nieuwe Gracht 11. Maatschappij „Haarlem", expl. v. onr. goederen, Schotersingel 13. Maatschappij „Zaanlandsche Terrein en Bouw", tot Expl. v. Onr. Goederen, Houtmarkt 35. ÏBfc 1259 1259 RobesManteauxTailor-madeFourrures. Maatschappij „Watervliet", tot Expl. v. Onr. Goederen en Administratie van Schuldvorderingen, Raamvest 59. Maatschappij „Hulpbetoon", tot het verhandelen van Gelds waarden enz., Spaarne 56. Maatschappij, Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank, Zijlstraat 85. Maatschappij „de Spaarne Bank", N. V., Nieuwe Gracht 98. Maatschappij, Eerste Nederl. Electr. Trammaatschappij, Leidsche- vaart (Heemstede). Maatschappij Kenteng, Cultuurmaatschappij, Zijlstraat 89. Maatschappij „Kali Djompo", Cultuurmaatij., Staten Bolwerk 3. Maatschappij Houthandel „het Nieuwe Fortuin", N. V. Friesche Varkenmarkt 16. Maatschappij, Nederlandsche tot het verrichten van mijnbouw- kundige werken, Gedempte Oude Gracht 65. Maatschappij, N. V. Genuine Tilly Haarlemmer Oil Works, Floraplein 2. Maatschappij, N. V. Stads-Editie Oprechte Haarlemsche Courant, Klokhuisplein 7. Maatschappij, N. V. Drukkerij de Spaarnestad, Kinderhuisvest 33-35. Maatschappij „Concordia", N. V. Stoomvaart Maatschappij, Kleine Houtweg 65. Maatschappij „Technisch Bureau", N. V. voorh. Hamer en Co., Leidschevaart 80. Haversclimidten Klaje, chemischewasscherij 77 GROOTE HOUTSTRAAT 77. ververij.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 327