28 ALGEMEENE ZAKEN. Museum van Kunstnijverheid. (Paviljoen). Dagelijks geopend van 104 uur. E. A. von Saher, Directeur en Secretaris. (Spreekuur bij voorkeur tusschen lu en lt uur). School voor Kunstnyverheid. (Dreef). E. A. von Saher, Directeur. (Spreekuur bij voorkeur tusschen 10 en 11 uur). F. Th. Grabijn, Hoofdleeraar Kunstschilder. J. P. van den Berg, Leeraar Decoratieschilder. S. Jessurun de Mesquita, Sierkunstenaar. G. J. ET. Kerkhoff, Teekenaar en Sierkunstenaar. P. Hofstra, C. J. Blaauw, Bouwkundige. P. Vorkink, Bouwkundige. L. Oger, Beeldhouwer. A. Peddemors, Metaalbewerker. J. P. Strijbos, Meubelmaker. "VV. Swart, H. C. Verkruijsen, Teekenaar en Sierkunstenaar. L. J. Vreugde, Beeldhouwer. A. M. J. Sevenhuijsen, Bouwkundige. J. J. de Winter, Sierkunst'naar. W. Andrea, Graveur tijdelijk Hrt Frans Hals Museum der Gemeente Haarlem. Groot Heiligland 62. G. 'D. Gratama, Directeur. Raamsingel 18swart. Pegen entrde van f0 25 per persoon: Januari, Februari, November en December van 103 uur. Mfirit, April, Mei, September en Ociober van 104 uur. Juni, Juli en Augustus van 105 uur. 2e Paascndag, Hemelvaartsdag, 2e Pinkste»dag en 2e KVrstAag (niet op Zondag) I Gesloten: Nieuwjaarsdag, Koninginnedag en Kermis Zondag. Kosteloos te b-ziehtigen Zondags van 103 uur en '-lke Le Woensdag der maanden Januari, Februaii, November en December van 10-3 uur. Maart, April, Me>, September en October in—4 uur. Juni, Juli en Augustus 10-5 uur. Bisschoppelijk Museum. (Jansstraat 79). Geopend behalve Zaterdag en Zondags en 11. K feestdagen van 105 ure tegen 25 cents de persoon. P. M. van der Burgt, Concierge. Stads-Bibliotheek. (Prinsenhof.) Toegang kosteloos, dagelijks (behalve Zondags) van 104 ure. Maandag en Donderdag van 710 uur 's avonds J. D. Kutgers van der Loeff, Bibliothecaris. W. J. P. Overmeer, Amanuensis. F. H. Benraadt, Klerk. C. A. Steenkist, Concierge.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 32