ALGEMEENE ZAKEN. 29 Haarlemsche Concertvereeniging. C. P. W. Kriens, Directeur. A. Rinkema, (Jansweg 86), Secretaris. Noord-Hollandsclie Vereeniging tot Bevordering van Volkskunst. (Goedgekeurd bij Kon. Besluit van 16 Februari 1912, No. 61). E. A. von Saher, te Haarlem, Voorzitter. Mej. M. van Hasselt, Oosterhoutlaan 9, te Haarlem, Secretaresse. G. W. H. Baard, te Amsterdam. A W. "Weissman, te Amsterdam. R. W. P. de Vries, te Hilversum. G. M. Tamson, te Enkhuizen. Dr. A. H. de Hartog, te Haarlem. F. Postema, te Purmerend, Volksbibliotheek van 't Nut van 't Algemeen. (Zijlstraat). Winterhalfjaar-Zitting: Vrijdags ran 61/»—9 uur en Zaterdags van li/»—3 uur (uitsluitend voor kinderen). Vereeniging „Weldadigheid naar Vermogen". Bureau Proveniershuis, van 91 en van 35 ure. A. J. H. Graaf van Lynden, VoorzitterZijlweg 103. B. Companjen, SecretarisKoninginneweg L01. F. C. Keeser, Administrateur, Raamvest 5ci. Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. Z. K. H. Prins Hendrik der Nederlanden, Hertog van Mecklenburg, Protector. Mr. W. E. van Leeuwen, Voorzitter. Dr. J. P. Lotsy, Secretaris-Penningmeester. Maatschappij tot Exploitatie van Staalwaterbronnen. Kantoor: Badhuisstraat 12. Badinrichting der Maatschappij enz. (Badhuisstraat No. 5). (Jroote Kerk. Louis Robert, Organist. Orgelbespeling. Het geheele jaar iederen Dinsdagmiddag van 1—2 uur. Gedurende de maanden Maart t/m. November, iederen Donderdagmiddag van 2—3 uur. Gedurende Juni, Vrijdagavond van J—bj uur.. Juli, 7-8 uur,

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 33