STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. 37 Stoombootdienst van Haarlem op 's-Gravenliage, Delft en Schiedam. Kantoor: Spaarne Ko. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Vertrek van Haarlem: Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag nam. 2 u. Zaterdags 's avonds 8 uur. Vertrek van Delft: Maandag en Woensdag, middags 12 uur. Vrijdag namid. 4 uur. Bestelhuis: Noordeinde naast de Luthersche Kerk. Vertrek van 's Gravenhage: Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag nam. 2 uur. Kantoor: Fijnjekade 25. Teleph. interc. 971. Vertrek van Schiedam: Vrijdag voorm. 11 uur, van de ligplaats Lange Haven voor de fabriek van de H.H. Daniel Visser en Zonen. Goederen wor den aangenomen naar en van Haarlemmermeer, Voorschoten, Leidschendam, Voorburg, Rijswijk. Overschie, in direkte verbinding op het geheele Westland: Scheveningen, Delfshaven, Vlaardingen en Maassluis. Ondernemers. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Salland I en II'*. Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Schoonhoven, Vreeswijk. Kuilenburg, Wijk bij Duur stede, Rhenen, Wageningen, Arnhem, Doesburg, Dieren, Zutfen, Deventer, Olst, Wijhe, Kampen en tussehengelegen en correspondeerende plaatsen. Vertrek van HaarlemDinsdag en Zaterdag n.m. 8 uur. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Concordia." Kantoor: Spaarne No. 24, Mj de Waag, Telefoon 'No 478. Van Haarlem langs: Renkum, Wageningen, Rhenen, Ingen, Wijk bij Duur stede, Vreeswijk, Schoonhoven, Gorinchem. Zalt-Bommel, Tiel, Druten, Nijmegen, Arnhem en tussehengelegen en correspondeerende plaatsen. Vertrek van HaarlemVrijdag n.m. 3 uur. Agenten. Planije en Blansert. Stoombootdienst „Bertha". Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag. Telefoon No. 478 Van Haarlem langs: Westzaan, Krommenie, Alkmaar, Anna Paulowna.Den Helder met verbinding op Texel en Wielingen. Vertrek van Haarlem Dinsdag en Donderdag n.m. 8 uur en Zaterdag v.m. 10 uur. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombooldienst „Stad I5ergen-op-Zoom". Kantoor Spaarne No 24, bij de Waag. Telefoon 478. Van Haarlem naar Bergen op Zoom. Vertrek van Haarlem: Donderdag n-m. 5 uur. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Frans Naerebont."' Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag. Telefoon No. 478. Van Haarlem naar Amersfoort, eiken Zaterdagmorgen 5 ure Agenten. Planije en Blansert.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 41