38 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. DIENSTREGELING VAN VERSCHILLENDE STOOMBOOTDIENSTEN. Agentschap J. W. HOES, Spaarne 80, teft 2250. Stoomboot Nieuwediep. (Directie G. Swerver, Alkmaar). Vertrek uit Alkmaar Maandagmorgen 11 uur Aankomst te Haarlem Maandagmiddag 4 uur naar Donderdagavond 10 Alkmaar Vrijdagmorgen 9 varende langs: Akersloot, Marken B, Westzij, Knollendam, Krommenie, WTest- zaan, Vrouwenverdriet, Nauerna, Buitenhuizen, Gouda, Rotterdam en verdere verbindingen via Alkmaar en via Rotterdam. Stoomboot Noord-Holland III. (Directie Verschure Co., Den Bosch). Vertrek uit 's-Hertogenbosch Maandagmorgen 5 u. Aankomst te Haarlem Dinsdagmorgen 9 uur naar Dinsdagmorgen 9 u. 's-Hertogenbosch Vrijdagavond. varende langs: Engelen, Boekhoven, Ammerzode, Wei, Heusden, Aalburg, Wijk, Rietsclioof. Veen, Poederoode, Andel, Rijswijk, Woudrichem, Gorcum, Hardinx- veld, Sliedrecht. Dordrecht, Giesendam, Werkendam, Leerdam, Alblasserdam, N.-veer, Kinderdijk, Slikkerveer, Bolnes, IJselmonde, Kralingen, Krimpen a/d. IJsel, 'Ouwerkerk, Nieuwekerk Moordrecht, Gouderak, Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alphen, Smolenaars, Woubrugge. Oude Wetering, Lisse, Hillegom, Bennebroek, Haarlem, Alkmaar, de Zaanstreek, Amsterdam. Verder alle verbindingen via Amsterdam en via 's-Hertogenbosch voor geheel Noord-Brabant en Limburg. Stoomboot Zwerver. (Directie G. Swerver, Alkmaar). Vertrek uit Alkmaar Vrijdagavond 7 uur Aankomst te Haarlem Vrijdagavond 10 uur naar Woensdagmorgen 7 Alkmaar Woensdagmiddag 3 varende langs denzelfden weg als Nieuwediep maar over N. Wetering, O. Wetering, Woubrugge, Smolenaarsbrug, Oudshoorn, Alphen, Gouwsluis, Bos koop, Waddingsveen, Gouda, Rotterdam, terug over Delfshaven. Overschie. Delft, Hoornbrug, Wijkerbrug, Leidschedam en verder over Haarlem naai Alkmaar en verdere plaatsen het Noorden in. Stoombootdiensten Sint Martin Maatschappij. (Directie Fa. E. S. Co. St. Martin). Agent: J. W. Hoes, Spaarne 80, 2250. SS. „Leeuwarden 2, 3, 4, 5". SS. „Dokkum 1 en 2". „Franeker 1". „Harlingen 1". „Drachten 1". „Bolsward 1". „Sneek 3, 4". Vrachtmotorboot „Friesland". Vertrek van Leeuwarden Dinsdagmiddag. Aankomst Haarlem Woensdagmorgen 7 u. naar Woensdagmorgen 9 u. Leeuwarden Zaterdagmorgen, van Sneek Woensdagmorgen 5 u. Haarlem Woensdagavond 6 u. naar Woensdagavond 6 u. Sneek Zondagmorgen 8 u. van Leeuwarden Vrijdagmiddag. Haarlem Zaterdagmorgen 7 u. naar Zaterdagmorgen 8 u. Leeuwarden Dinsdagmiddag, uit Haarlem Maandagmiddag 4 u. Van de Hoofdplaatsen af wordt alles vervoerd door geheel Friesland.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 42