40 VRACHTRIJDERS. VRACHTRIJDERS. Aerdenhout. I. J. van der Walle. Vertrekt dagelijks v.m. 9 en n.m. 6 uur van het Begijnhof. J. J. Surendonk, Oude Groenmarkt 10. Vertrekt alle dagen naar Amster dam ten 7J —10-12 uur; van Amsterdam Nieuwe Zijds Voorburgwal 55, naar Haarlem en omliggende streken ten 1036 uur en naar Bloemendnal des voorrn. ten 8 ure en des nam. ten 3 ure en van Bloemendaal naar Haarlem des voorm. ten 11 ure en des nam. ten 5 ure. Amsterdam. Expeditie Haarlem-Alkmaar, vertrekt van Haarlem, Dinsdag. Donderdag en Zaterdag v.m. 7 uur en vertrekt van Alkmaar Dinsdag, Donderdag en Zater dag n.m. 3 uur. Bestelhuis "Warmoesstraat 15—17. K. Visser, Warmoesstraat 1517. (Telefoon 2400). Dagelijksche expeditie, HaarlemAmsterdam, BloemendaalOverveenZandvoort. J. van den Bosch, Smedestraat 37, alle dagen 811 1 uur naar Amster dam, en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 16, ten 10.303—6 uur. R. J. Bos, Spaarnwouderstraat 87. Telefoon 1726, alle dagen ten 9—111 uur, naar Amsterdam en van Amsterdam N. Z. Voorburgwal 84, alle dagen ten 12—37 uur. Cobelens. Vertrekt dagelijks v.m. 8 en n.m. 1 uur. Beverwijk en Alkmaar. Heemskerk. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag, en Zaterdag Af reis 3 uur van het Begijnhof. Middelkoop. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag n.m. 3 uur van het Begijnhof. Bloemendaal, Overveen en Santpoort. R. Bonnema. Vertrekt alle dagen, behalve Woensdag, namiddag 3£ uur van het Begijnhof. HaarlemA msterdam E. van Walwijk, Nieuwe Kruisstraat 7a rood. Vertrekt van Haarlem, dagelijks voorm. 8 uur en nam. 1 uur; van Amsterdam voorm. 11 uur en nam. 6 uur. Aanzeghuizen: te Amsterdam, Hekelveld 11 en Wijde Kapelsteeg 3. Haarlemmermeer, Hoofddorp. Rijlaarsdam. Vertrekt alle dagen, behalve Donderdag, namiddag 2J uur van de Kaasmarkt. J. W. Ceelen. Vertrekt alle dagen van de Kaasmarkt des namiddags 2£ uur; van Hoofddorp alle voormiddagen ten 9 uur. Zondags van Hoofddorp voormiddags 8£, namiddags 5£ uur en van het Plein nabij de Houtbrug des Zondags voormiddags 10 en namiddags 7 uur. H. Jansen. Vertrekt alleen Maandag en Donderdag, van Hoofddorp ten 9 uur en van de Kaasmarkt ten 2| uur. Halfweg. C. de Haan. Vertrekt Dinsdag en Donderdag, namiddags 3J uur van de Kaasmarkt. Heemskerk. S. F. Duin. Vertrekt enkel Maandags, namiddag 3 uur van het Begijnhof. Heemstede. Wed. Greevaars. Vertrekt dagelijks namiddags 2 uur van het Begijnhof. Van der Camp. Vertrekt dagelijks namiddags 3 uur van het Begijnhof.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 44