VRACHTRIJDERS. 41 Heemstede, de Glip, Hennebroek en Vogelenzang. Hopman. Vertrekt dagelijks namiddags 2| uur van het Begijnhof. Teeuwen. Vertrekt dagelijks namiddags 5 uur van het Begijnhof. Smit. Vertrekt dagelijks nam. 3 uur van het Begijnhof. Smit. Vertrekt dagelijks namiddags 2 uur van het Begijnhof. Hillegoin. van Roode. Vertrekt alle werkdagen, behalve Dinsdag, namiddags 3J uur van het Begijnhof. Van der Oord. Vertrekt Maandag, Donderdag en Zaterdag 's namiddags 4J uur van het Begijnhof. Weber. Vertrekt behalve Donderdag n.m. 3J uur van het Begijnhof. Lisse. A. Schrama, Vertrekt Maandag en Dinsdag, 's namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. T. van Kampen. Vertrekt Maandag en Dinsdag, 's namiddags ten 3 uur van het Begijnhof. Lisse—Haarlem. H. Gerritsen. Vertrekt van Lisse naar Haarlem Dinsdag en Vrijdag namiddags 3 uur van het Begijnhof. Gesticht Meerenberg. J. Haver. Vertrekt dagelijks ten 3 uur namiddags. (BestelhuisGebr. van den Bergb, Parklaan 24. Santpoort, Overveen, Bloemendaal, Jan Gijzenvaart en Meerenberg. J. v. d. Velde. Vertrekt alle werkdagen, 'snam. 4 uur van het Begijnhof- Wiebes. Vertrekt alle werkdagen 's nam. 4 uur van het Begijnhof. G. Alders. Alle werkdagen idem van de Kaasmarkt. Uitgeest. J. Rodenburg. Vertrekt Maandag en Donderdag 's midd. 3 uur v/h. Begijnhof. Nieuw-Vennep. Schreuder. Vertrekt Maandags n.m. '2 uur van het Begijnhof. Vogelenzang. T. van den Berg. Vertrekt alle werkdagen, behalve Donderdag 's namidd. ten 3 uur van het Begijnhof. De Vries. Vertrekt alle werkdagen, behalve Woensdag,'s namiddags 4 uur van het Begijnhof. IJmuiden, Velsen, Santpoort en Schoten. J. Webbe en G. Yff. Vertrekt Maandag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag, 's nam. ten 3 uur van de Kaasmarkt. Zandvoort. G. van der Werff. StandplaatsOude GroenmarktAanzegshuis "Wijkhuizen, Lepelstraat 1. Vertrekt Maanddag, Woensdag, Vrijdag 's nam. 3 uur. Gebrs. Van der Schinkel. Alle dagen. Vertrekt 5 uur 's namidd. v/h. Begijnhof. Wed. Weber. Alle dagen. Vertrekt 6 uur 's namiddags. Gebrs. Zwemmer. Alle dagen. Vertrekt 44 uur 's namiddags.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 45