602 MACHINERIëN. Gonnerman en Co., Friesche Varkens- markt 22rood, 2a rood. Haarlemsche Machinefabr Leidschevaart. N. V. Handelmaatschappij vh. A. Resink, Groote Houtstraat 149. Firma Heenk en Wefers Bettink, Dam straat 15 en Spaarne 30. Firma Heringa en Wuthrich, kantoor Groote Markt 25, magazijn Schouten- steeg 6. MAKELAARS IN GOEDEREN, ENZ. J. A. M. Blansert Jr., in assurantiën, Nassaulaan 27. A. A. Boerlagen, effecten, assurantiën en hypotheken, Parklaan 80c rood. W. Bosman, Heerenweg 255 (Heemstede), in mobilaire goederen. A. A. M. Bruning, Kenaustraat 0, in mobilair en assurantiën. J. G. Cobelens, Parklaan 31, in mobi lair en bouwmaterialen. C. J. Cramer, Kleverparkweg 118, in mobilair. J. J. van Cruijningen, Kamperstraat 28. in planten en bloemen. R. H. G. Daudeij, hypotheken en assu rantiën, Turfmarkt 6. J. W. G. Droste, Ged. Oude Gracht 16, in assurantiën. P. van Duuren, hypotheken en assu rantiën. Kleverparkweg 3. Frans Erdtsieck, Kruisstraat 2. J. J. Guldemond, Raamvest 15, in bouw materialen. P. Hoogeveen Lzn., in hypotheken en assurantiën, Nieuwe Gracht 74. G. H. Hospes, hypotheken en assuran tiën, Ged. Voldersgracht 51 G. Hulsebosch, Nieuwe Gracht 86, in bouwmaterialen. L. Jacobson, in machinerieën, Kamper singel 6. Joh. Jansen, in hypotheken en Assuran tiën, Wilsonsplein 4. C. A. M. Jonckbloedt Lzn., assurantiën en hypotheken, LangeHeerenstraat 24. I). Justus Reeders, Lange Veerstraat 26, in Metalen. A. Konijn Mzn., Ged. Oude Gracht 78, in roerende goedoren. W. C. Lasschuit, Metalen, Smedestr. 21. Joh. Machielse, Coornhertstraat 18, in mobilair, bouwmater. en assurantiën. N. van Mens, in onroerende goederen, Kruisweg 38. S. M. Mok, Lange Veerstraat 11, in mobilair. J. H. Mooijen, in assurantiën en effecten. Coornhertstraat 4. P. A. v. d. Most tan Spijk, Assurantiën Groote Houtstraat 66rood. P. Muller, in hout, Zijlweg 15. A. F. J. Nieberg, in mobilair, Leidsche vaart 140. C. Nederkoorn, hypotheken en Assuran tiën, Julianalaan 322 Overveen Niephaus en Blansert, Nassaulaan 27, in assurantiën. J. Oolgaardt, effecten. Schoterweg 12. T. L. Oostenbroek, bouwmaterialen en assurantiën. Schotersingel 13. A. Rinkema Jansweg 36, in assurantiën, J. W. van Santé, in hypotheken en as surantiën, Rolhuizen 8. J. J. O. Sarlet, Zijlweg 40, ui roerende goederen. G. Schutte J.Fzn., Assurantiën en Make laar, Koninginneweg 7. Th. A. J. M Smit, Koninginneweg 85, in effecten, Theod. D. Smit, Bakenessergracht 13, in mobilaire goederen. H. H. Spangenberg, Lange Veerstraat 26. in metalen. H. E. v. d. Steur, in metalen en machi nerieën, Kinderhuis sing el 38. L. Th. Swaalf, in assurantiën, Tempe liersstraat 61. P. A. Tier, in effecten, Jordensstraat 65. H. J. v. d. Veer Wzn., Kleine Hout straat 51a, in mobilaire goederen. J. S. van Velthuijsen, Nassaulaan 68, in bouwmaterialen. N. M. Verdel, in hypotheken en assu rantiën, Spekstraat 6. J. Walig, in assurantiën, Jansstraat 6. A. Wijnands, Plein Z'irood, in paarden, rijtuigen enz. MANDENMAKERS. G. Brinkman, firma Wed. J. de Reiger, Verwulft 7. E. J. Bronstring. Coltermanslraat 5rood en Ridderstraat 1. L. F. J. van Luyken, Raaks 36. H. Noortman, Brouwersstraat 128. Firma Wed. J. de Reiger, Verwulft 7. M. G. Uchtmann, Smedestraat 31. MANTELS, (in) Maison Art et Modes, Wilbelmiriastr. 59. Mej. G. E. Boreer, Gr. Houtstraat 118. Mij. de Faam, Lange Veerstraat 36.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 606