2de KAMER EN PROVINCIALE STATEN. 865 Bakenessergracht. Bannesteeg. Baljuwslaan. Begijnhof. Begijnesteeg. Bloemertsteeg. Bolwerkslaan. Damsteegj e. Donkere Begijnhof. Donkere Spaarne. Friesche Varkensmarkt. Gen. Cronjéstraat (van 2—4 en van 1—11). Generaal Joubertstraat. Generaal de Wetstraat. Goudsmidspleintje. Groene Buurt. Jansstraat O. Z. (alle oneven nummers). Jansweg. Kalversteeg. Kenaupark. Kenaustraat. Stemdistrict II. Kennemerplein. Kennemersteeg. Klerksteeg. Kloppersingel. Koksteeg. Korte Begijnestraat. Korte Heerenstraat. Korte Jansstraat. Koudenhorn. 't Krom. Kruisweg. Lange Beg\jnestraat. Lange Heerenstraat. Lange Molenstraat. Lombardsteeg. Nauwe Appelaarsteeg. Nieuwe Gracht N. Z. (even nummers). Parklaan. Parkstraat. Phoenixweg. Prinsen Bolwerk. Ravesteeg. Regulierstraat. Ripperdapark. Ripperdasteeg. Ripperdastraat. Bolhuizen. Rolsteeg. Rozensteeg. Rozenstraat. Schoterweg (O.Z. van nr. 2 t'm. nr. 66brood). Spaarndammerweg. Spaarne tusschen Bake nessergracht en Dam straat No. 2 t/m. 28. Staten Bolwerk. Stationsplein. Teijlershofjestraat. Tuinstraat. Valkesteeg. Vrouwesteeg. Wijde Appelaarsteeg. Zakstraat. Zijhuizen. Asterstraat. Badhuisstraat. Bakkerstraat. Barendsestraat. Bloemhofstraat. Camphuijsstraat. Castelejjnstraat. Eendj espoortstraat. Esschilderstraat. Hejjthuizenweg. Jan Huygenstraat. Kamperlaan. Kampersingel. Kamperstraat. Stemdistrict III. Kamperstraat (Zjjweg). de Keijstraat. Klaverstraat. Kleine Houtweg. (even nummers). Koningsteinstraat. Korte Poellaan. Krelagestraat. Lange Poellaan. Linschotenstraat. van Marumstraat. Meesterj oostenlaan. Palmstraat. Rozenpriëelstraat. Rustenburgerlaan. de Rijpstraat. Schneevoogtstraat. Spijkermanslaan. Tulpenstraat. Twijnderslaan. Tyboutstraat. Voorhelmplein. Voorhelmstraat. Voortingstraat. Weversstraat, van Zompelstraat. Z. Buiten Spaarne (W.Z.) even nummers.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 869