2de KAMER EN PROVINCIALE STATEN. S67 Aelbertsbergstraat. Berckheijdestraat. Brederodestraat. Frans Halsplein. Frans Halsstraat. Grebberstraat. Goltziusstraat. Holstejjnstraat. Jan de Braystraat. Jan Steenstraat. Judith Lejjsterstraat. Stemdistrict VI. Kennemerstraat. Kleverlaan. Kleverparkstraat. Kleverparkweg. Maerten van Heemskerk straat. Molenaerstraat. Ostadestraat. Ruysdaelstraat. Saenredamstraat. Santpoorterstraat. Schotersingel. Schoterstraat. Schoterweg (van Nr. 1 t/m Nr. 55). Soutmanstraat. Tetterodestraat. V eiserstraat. Verspronckweg. van der Vinnestraat. Vroomstraat. W ou wermanstraat. Assendelverst-raat. Bilderdrjkstraat. Boterstraat. Brouwerskade. Brouwersplein. Brouwersstraat (oneven nummers, van 1 t/m. 149). Brouwersvaart. de Clercqstraat. Coornhertstraat. Eendrachtstraat. Eerste Hasselaerstraat. Gasthuislaan (van Nr. 1 tm Nr. 129 en van Nr. 4 t/m Nr. 156). Stemdistrict VII. Hasselaerplein. Houtvaart. JanNieuwenhuijzenstraat (van Nr. 1 t/m Nr. 5 en Nr. 2). Kousebandslaan. Langendijkstraat. Leidscheplein. Leidschevaart (van Nr. 2 t/m Nr. 110). van Loostraat. Nadorstlaan. Nadorststraat. Olijcanstraat. Oost-Indischekade. Oranjeboomstraat (van Nr. 1 t/m Nr. 139 en van Nr. 2 t/m Nr. 168). Oranjestraat. Roliandstraat. Ruij chaverstraat. Schermerstraat. Tweede Hasselaerstraat. de Voorzorgstraat (van Nr. 1 t/m Nr. 41 en van Nr. 8 t/m Nr. 42). Waldeck Pyrmontstraat. Westerstraat. Zijlsingel. Zijlweg- Z. Z., (van Nr. 2, t/m Nr. 104rood). Allanstraat. Ampzingstraat. Brouwersstraat (van nr. 2 t/m. nr. 152). Cruquiusstraat. Dreef'W.Z. (even num mers), van Edenstraat. Emmakade. Emmaplein. Emmastraat. Florapark. Floraplein. Florastraat. Gasthuislaan (van nr. 131 t/m. nr. 169rood en van nr. 158 t/m. nr. 190rood.) Hazepaterslaan. Hertogstraat. Jordensgtraat. Julianagti-aat. Stemdistrict VIII. Jan Nieuwenliuijzenstraat (van nr. II t/m. nr. 35 en van nr. 4 t/m. nr. 30.) Karei van Manderstraat. Klarenbeekstraat. Kolkstraat. Koninginneweg. Koorstraat. Korte Laan. Lake n koopersstraat. Lange Laan. Laurens Costerstraat. Leeghwaterstraat. Leidschestraat. Leidschevaart (van nr. 112 t/m. nr. 252). Leidsche Zijstraat. Meester) ottelaan. van Merlenstraat. Nauwe Geldeloozepad. Olieslagerslaan. van Oosten de Bruijnstr. Oranjeboomstraat (van nr. 141 t/m. nr. 183rood en van nr. 170 t/m. nr. 194rood.) Plein W.Z., (even num mers). Pyislaan. Raamsingel. Schouwtjeslaan. Schre veliu sstraat. Stolbergstraat. Tempeliersstraat. Tuinlaantje. Voorzorgstraat (van nr. 43 t/m. nr. 73rood en van nr. 46 t/m. nr. 88rood. W agenweg. Westergracht. Wilhelminapark. Wijde Geldelooze pad. Zuid-Brouwersstraat.

Adresboeken Haarlem | 1914 | | pagina 871