PROVINCIAAL BESTUUR 7 Tweede Afdeeling. Openbare werken. Strandvonderij. Jacht en Visscherij. Waterstaat. Reglement op de Wegen. Keuren. Verveningen. Spoorwegen. Tramwegen. Telegraphen. Telephonen. stoomwet. Motor- en Rij wiel wet 1905 en Trekliondenwet. Hinderwet. Mr. M. W. Scbeltema Jzn., Hoofd-Commies Chef. Mr. R. G. Cornegoor, Commies. Mi'. P. H. W. G. van den Helm, Adj.-Commies. Derde Afdeeling. Uitvoering of toepassing van alle wetten, besluiten of verordeningen voor zoover die betrekking hebben op Rijks-, Provinciale- en Gemeentelijke financiën en Kabinet. J. van Elten, Adj.-Commies. F. H. van Heukelom Ddus Jur., Adj.-Commies. A. Groenendaal, Klerk. Mr. Dr. F. H. A. Hooft van Iddekinge, Hoofd-Commies Chef. A. H. van Deursen, Verificateur. F. E. Nix, Adj.-Commies. C. C. Montauban, Adj.-Commies. D. Brauckmann, A. Elffers Jr., F. Storm, Vierde Afdeeling. Landstorm. Inkwartiering. Nationaliteitsbewyzen. "W. van El, Klerk. G. J. A. van Asch, J. E. Hooijen, Militie. Landweer C. P. G. Casseé, Hoofd-Commies Chef. J. R. Franken, Commies. J. K. Roussac, Adj.-Commies. ,T. W. Ides, I Vijfde Afdeeling. Provinciaal Jaarverslag. —Notulen van de vergaderingen der Provinciale Staten. Raadsverkiezingen. Statistiek Grondbelasting. Hooger-, Middelbaar-, Lager Onderwijs en Krankzinnigenwezen. A. Bosma, C. J. Kroon, I. B. Pennings, Adj.-Commies. Mr. Dr. R. H. Baron de Vos van Steen- wijk, Hoofd-Commies Chef. L. J. Davids, Adj.-Commies. Mr. W. R. Brandes de Roos, Bureau Kranksinnigenxvezen. D. A. J. G. L. Eggink, Commies. T. Wildeboer, Klerk. Algemeene Secretarie. Expeditie en Copiewerk. Beëedigingen. Buitenlandsche paspoorten. Registratie, Bibliotheek Archief, Geldelijke aangelegenheden. D. G. Hazekamp, Klerk. W. Mejjer, Commies Chef. J. Udink, Adj.-Commies. H. C. Klerk, I). Spaargaren, Klerk. J. C. Kroon, G. van Dokkum, D. Peters (tevens concierge). G. de Jong. Provinciale Jhr. C. J. A. Reigersman, Hoofdingenieur. J. W. Thierry, Ingenieur. C. Thomése, Jhr. J. L. Boreel, C. Krijn, Adj.-Ingenieur. N. Biezeveld Jr., J. Drost, Hoofd-Opzichter. J. Nieuwdorp, Opz. in algem.eenen dienst. P. de Regt, C. Knegjen, A. I B jjv n li K. D. Schilstra, P. van Ouwerkerk Jr., Mej. A. H. Bergman, Vaste Schrijfster. C. S. Keijzer, G. Kok, Boden. G. van Gaasbeek. S. Engel, Vaste knecht. Wotprwtiint L. W. J. den Engelse, Opz.-Teekenaar. D. Swartsen, W. van Maasdam, Teekenaar. M. C. van Pellëcom, Chef de BureaUr A. C. Kanne, Bureelambtenaar. A. Engels, Vaste schrijver. Mej. M. C. J. Brauckmann, E. R. Braam, te Callantsoog, Duinopz. Gr. Snoeks, te Egmond aan Zee, K. C. van der Mije, te Wijk aan Zee en Duin, W. Strubbe, Opzichter van het Amstel- Drechtkanaal.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 13