GEMEENTEZAKEN. 9 Afdeeling Openbare Werken. H. Meeusen, Commies, Chef der Afd. B. J. Bervoets, Commies. N. C. A. Oekliuijsen Jr., Adj.-Commies. K. J. van Kampen, Klerk. F. van Egmond, Klerk. Af deeling Controle Gemeente belastingen. C. Alberti, Hoofd-Commies met den per soonlijken titel van Controleur der plaatselijke belastingen. J. M. de Lange, Commies. G. R. M. Addink, Adj.-Commies. S. Aarts, Adj.-Commies. W. Blaak, Adj.-Commies. A. M. Tijsseling, Adj.-Commies. J. G. I). van Beuge, Klerk. J. B. Wesselink, Klerk. H. J. D. Doorman, Klerk met den persoon lijken titel van Belastingbeschrijver. W. H. Bouwmeester, lloofdbode. J. van den Bosch, Bode. J. F. Kroonenburg, Bode. Boden. Th. W. Vogel, H. C. Prikker, K. C. van Tilburg, Beivaarder van het Raadhuis. J. Schipper. G emeente-Archief. Geopend op werkdagen van 1012 uur. H. E. Knappert, Archivaris. i Mr. J. W. Kool, Adj.-Archivaris. Gemeente-Ontvanger. Kantoor in het Raadhuis. Ingang Pandpoort. Geopend dagelijks, uitgezonderd Zaterdags, Zondagen, Nieuwjaarsdag en de algemeen erkende Christelijke en daarmede door Burgemeester en Wethouders gelgkgestelde feestdagen, van urs. Voor de ontvangst der plaatselijke directe belasting alleen Maandag, Dinsdag, Woensdag en Dondeidaj met uitzondering v*n den laatsten Donderdag van elke maand. F. Th. Roeters van Lennep, Ontvanger. J. P. de Klerk, Hoofd-Commies Gedelegeerde. J. F. Cramer, Commies. P. C. Roodenburg, Commies. D. Andréa, Commies. A. Koomen, Klerk. J. H. v. d. Wateren, Adjunct-Klerk. N. C. A. Ockhuijsen, Deurwaarder. C. Yink, C. J. Grootenboer, Openbare Werken. Bureau Prinsenhof. Geopend werkdagen van 9—12 uur. L. C. Dumont Ir., Directeur. B. I. G. W. Ph. Daniels Ir., c.i. Adj.-Directeur A. A. Hillebrand, Adj.-Architect. M. W. C. Visser. H. J. Zuurendonk. G. A. Degenaar. J. Y. Munsterman. H. de Lugt. J. N. Lobel. J. G. Niesten. J. F. J. Schimmel. E. J. Mühren. P. van der Mast. Ch. F. J. Javaux, Bureau-Ambtenaar. P. Looijen, Bureau-Ambtenaar. H. C. Sprik, Commies. Opzichters Openbare Werken.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 15