GEMEENTEZAKEN. 11 Gemeente-Gasbedi-y f. Technisch gedeelte. J. T. A. Oelitmann, Directeur-, Kleverparkweg 124. J. W. Holterman, Scheikundige, Ripperdastraat 6. L. H. Strous, Hoofdopzichter, Garenkokerskade 25rood. J. N. Bos, GasmeesterHarmenjansweg 131. J. Femer, Harmenjansweg 131. H. Dikmans, Bouwkundig Opzichter. Teylerplein 43. H. J. Schuhman, Onder-Opzichter, Coornhertstraat 10. A. Klootwijk, Voorman Smederij, Rustenburgerlaan 73. Mej. J. Houwing, Kookleerares, Koninginneweg 89. H. Hartendorp, Cokesbaas, Papentorenvest 78. L. J. Abljj, Opz. Openb. Verlichting, M. v. Heemskerkstraat 1 rood. J. Geurts, Portier, Reitzstraat 85. L. Versteeg, Papentorenvest 72. J. A. Boeser, Gasbureau, Wilhelminastraat 6. Administratief gedeelte. W. J. de Mik, Boekhouder, Harmenjansweg 33. Onder-Boekhouder. A. F. J. C. Gosler, Gasklerk, Ripperdapark 8. D. F. Volkers, MuntgasklerkSantpoorterstraat 29rood. J. A. M. Stolk, Arbeidsloonenklerk, Parklaan 104. A. J. Luitingh, Cokesklerk, Oranjestraat 31. J. Schouten, le Klerk, Slachthuisstraat 5. O. Branse, le Hazebroekstraat 1. M. H. v. d. Wateren, 2e Fabriciusstraat 44. H. J. van Tol, 2e Wjjde Geldeloozepad 15. A. de Ridder, 2e Barendsestraat 54. J. F. de Reus, Magazijnmeester, Koudenhorn 42. Rozeboom, Magazijnklerk, Teding van Berkhoutstraat 40. B. A. Koper, Geldophaler, Teding v. Berkhoutstraat 12rood J. W. Majoor, Linschotenstraat 81. A. Rikkers, Bakenessergracht 50. J. J. Philips, Oranjeboomstraat 74. A. Sturm, Oranjestraat 119. J. Th. Eckliart, Vaartstraat 9. H. Snoeks, Leidscheplein 29rood. A. van Meurs, Brouwersvaart 120. F. v. d. Booren, Oranjestraat 99. K. Cornet, Oranjestraat 109. G. Aalpol, de Clercqstraat 143. A. F. Kraak, Leidschestraat 54rood. C. Houtwipper, Amsterdamschevaart 29. Th. van Koningsbrugge, Bode, Eendrachtstraat 50. Burgerlek Armbestuur. Mr. J. N. J.E. Heerkens Tliijssen, Voorz. F. L, Nix, Onder-Voorzitter. G. F. Snijders, Boekhouder-Secretaris. F. H. Smit. J. J. Smits. J. H. Visser, Raadslid. J. A. Traanberg. G. Wolzak Hzn., H. J. Bouman, Armen-opzichter. J. van den Berg Jr., Klerk. Stads Armen- en Ziekenhuis. P. F. van Slijpe, Directeur. Mevr. P. M. van Slijpe geb. Kersbergen, Directrice. A, A. J. Klüsener, Opzichter. G. Zinken, Kleermaker. Mej.- W. C. Hofman, Opzichttres. Mej. M. W. H. Scholten, Kindermoeder Mej. G. Starre veld, Verpleegster. Mej. G. Henneman. Verpleegster.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 17