GEMEENTEZAKEN. 15 Mej. Dr. Mr. W. C J IJssel de Schepper, Engelsche taal en Letterkunde. H. A. Goedhuis, Aardrijkskunde. Hoogduitsche en Nederlandsche taal. J. van Gelsdorp, Geschiedenis. M. E. Bellaar Spruijt, Wiskunde en Boekhouden. J Baron, Wiskunde en Boekhouden. Ch J. Farret, Plant- en Dierkunde. Natuur- en Scheikunde. A. L. Dijkman, Teekenen. J. Visser, Handwerken. T. van Gort, Gymnastiek. A. Blaauw, Plant- en Dierkunde. Leeraren 1 J M Noback, De gronden van de Gemeente-, Provinciale en Staats- j. j. m. iNooacü, inrichting van Nederland. A. E. v. d. Pluim, Kunstgeschiedenis. Avondschool voor handelsonderwijs. (Zijlvest). Directeur H. Wieringa. Leeraren i K. Postuma, Engelsche taal. Mej. A. H. Wafelbakker, R. Bogtstra, Fransche taal. A. J. van Ekeren, Nederlandsche taal en Fransche Handelscorrespondentie. A. K. D. Spruit, Duitsche taal. E. de Boer, Handels Aardrijkskunde. F. J. A. van Gliert. Schoonschrijven. 1). A. J. G. L. Eggink, Geschiedenis en Staathuishoudkunde. C. A. Beute, Schoonschrijven, (tijd.) .1. J. Klimbie, Engelsche taal (tijd.). B. Bulthuis, Rekenen en Aardrijks kunde (tjjd.). i H. Wieringa, Handelskennis. F. .1. A. Paesie, Nederlandsche taal. G. Max, L. J. Raadersma, Rekenen. J.Faber, Boekhouden, Handelsrekenen. I'. K. van Cittert Hzn., Boekhouden, Handelsrekenen en Duitsche Handels correspondentie. G. .1. Habermehl, Boekhouden en Handelsrekenen. H. de Jonge, Boekhouden en Handels rekenen. Mej. A.M. F. H. Wille, Engelsche taal. H.'Cransberg, J J. Francken, Wis- en Natuurkunde. B. J. te Kiefte, Lezen, Schrijven en Nederlandsche taal. H. Pot, Wiskunde en Nederl. taal. P. van Looij, Handteekenen. G. J. H. Kerkhoff, id. en Vakteekenen. L. v. d. Vegt, Wiskunde. H. v. d. Heuvel Rijnders, Natuurkunde. C. C. Poppink, Werktuigkunde. E. Hindriks, Wiskunde. J. Brandenburg, Rekenkunde, Nederl. taal en Schrijven. E. Veldhoen, idem. O. v. d. Werff, Reken- en Wiskunde. A. van der Spek, Bouwk. teekenen. F. Hage, Werktuigkundig teekenen. W. B. Groeneveld, idem. G. Baars, Werktuigkundig teekenen. Burgeravondschool. (Zijlvest). Directeur J. J. Bauer, Oranjekade 35. Leeraren. H. J. Rutters, Werktuigkunde en Werktuigkundig teekenen. J. P. Strijbos, Meubelteekenen. Van der Weide, A. Wensing, Rechtlijnig teekenen. H. Korringa, Bouwkundig teekenen. Van Os, J. Reyenga, Handteekenen. A. van Harreveld, Vakteekenen electro- techniek. M. D. van Dijk, Handteekenen. Electro-techniek. B. Bouman, Bouwkundig teekenen en Theorie Bouwkunde. R. Kraakman, Werktuigkunde en Werktuigkundig teekenen. P. G. Bouman, Bewaarder.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 21