ALGEMEENE ZAKEN. 19 Kantongerecht. Tot het kanton Haarlem behooren de gemeenten Bennebroek, Beverwijk, Bloemendaal, Haarlem, Haarïemmerliede en Spaarnwoude, Heemskerk, Heemstede, Schoten, Spaarndam, Velsen, Wijk-aan- Zee-en-Diiin en Zandvoort. Zitting: Voor Burgerlijke Zaken, des Vrijdags te 11 ure. Strafzaken, des Woensdags te 10 ure. Extra-judicieele werkzaamheden, des Vrijdags te 10 ure. Mr. W. G. Del Baere, Kanton Rechter. Mr. H. J. D. D. Enschedé. Mr. A. J. H. Merens. Mr. Dr. W. P. Vis. Mr. H. Tuijmelaar. Mr. W. A. J. M. Fick, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Mr. M. D. K. S. van Lier, H. C. L. Looman, Rijksklerk parket Ambt. 0. M. Mr. J. E. van der Boon, Griffier. Jac. Blankwater, Beëedigd Rijksklerk le klasse ter Griffie enwaarn. Griffier. L. A. Glaser, Deurwaarder. Plaatsvervangers. Voogdijraad in het rechtsgebied van de Arrondissements-Reohtbank. Mr. J. H. Thiel, Voorzitter. S. K. Sybrandi. H. J. Calkoen, te Edam. H. van den Berg. Mr. A. S. Miedema. F. L. Nix, Secretaris. Mr. J. H. Monnik. F. Storm, Plaatsv. Secretaris. G. C. van Meeuwen, (G. de G. 3). Agenten. H. Spuyman, Zaandam. I P. H. Majoor, Beverwijk. J. H. M. Evelein, Haarlemmermeer. («emeente-Politie. Hoofdbureau in de Smedestraat. Hulpbureaux aan de Houtpoort, aan de Amsterdamsche Poort, op het Stationsplein, op het Leidschéplein, bij de Van Zompelstraat en Groote Markt. H. J. F. A. A. M. V. Goor, Comm. v. Politie. J. A. J. Nolthenius, Hoofd-Iwpecteur. E. H. Tenckinck, Adj. Hoofd-Inspecteur. G. A. van der' Beek, Inspecteur afdeeling Recherche. C. F. Kempers, Inspecteur. F. P. van der Laan, B. A. A. Lenderink, G. van Woerkom, C. Koker, P. van Tongeren, Inspecteur. G. A. Draijer, Inspecteur-Administr. H. Oudman, Adjunct-Inspecteur. C. Bos, J. J. Sauer, M. Woud, G. J. P. Verschoor, L. J. H. Schudee, J. D. Duijts, Klerken. J. P. van Meulenaarsgraf. B. G. J. Vink. -| C. J. J. van der Boor. ,T. van der Meer.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 25