Stads-Editie Opr. Haarl. Courant. 1259 ART ET MODES. i25g PTTT T f T2( A. f"10 boekbinderij linieer X\UlJijrKUlV (fc O INRICHTING. Télef. 2342. KLOKHUISPLEIN 5. TELEF. Adm. 99 en 194. Red. 2080. Bijkantoor GR00TE HOUTSTRAAT 53. Telefoon 1600. Maatschappij „Cacao en Chocoladefabriek Union," Paul Krugerkade 37, (Schoten). 807. Maatschappij „het Spaarne", Schoterweg 176 (Schoten). Maatschappij Naaml. Venn. Motordienst „Haarlem", Donkere Spaarne 24rood. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen „Spaarnestad", Uit den Boschstraat 4 (Heemstede). Maatschappij Nederl. Raffineerderij van Petroleum/producten, Spaarndammerweg (Schoten). Maatschappij N. V. Haarl. Sodafabriek, Spaarndammerweg 12. Maatschappij tot Expl. v. Onroerende Goederen ,Woestduin", p/a. J. v. Stolk, (Bloemendaal). Maatschappij „Steeds Voorwaarts", tot Expl. van Onroerende Goederen. Spruitenboschstraat 2 (Heemstede). Maatschappij, tot Expl. v. Onr. Goederen voorh. onder de'Ven nootschap „Storm v. d. Gracht", Koninginneweg 40. Maatschappij „Onderling Belang", tot Expl. v. Onr. Goederen,. de Genestetweg 10 (Bloemendaal). Maatschappij „Haarlem", expl. v. onr. goederen, Leegwaterstr. 12. Maatschappij „Zaanlandsche Terrein en Bouw", maatschappij tot Expl. v. Onr. Goederen, Houtmarkt 35. Maatschappij, Middenstands Credietbank, Jansweg 11. RobesM anteauxTailor-madeFourrures. Maatschappij „Watervliet", tot Expl. v. Onr. Goederen en Administratie van Schuldvorderingen, Raamvest 59. Maatschappij „Hulpbetoon", tot het verhandelen van Gelds waarden enz., Spaarne 56. Maatschappij „de Spaarne Bank", N. V., Nieuwe Gracht 98. Maatschappij, Eerste Ne'derl. Electr. Trammaatschappjj, Leidsche- vaart (Heemstede). Maatschappij Kenteng, Cultuurmaatschappij, Zijlstraat 89. Maatschappij „Kali Djompo", Cultuurmaatij., Staten Bolwerk 3. Maatschappij Houthandel „het Nieuwe Fortuin", N. V. Friesche Varkenmarkt 16. Maatschappij, Nederlandsche tot het verrichten van mijnbouw- kundige werken. Gedempte Oude Gracht 65. Maatschappij, N. V. Genuine Tilly Haarlemmer Oil Works, Floraplein 2. Maatschappij, N. V. Stads-Editie Oprechte Haarlemsche Courant, Klokhuisplein 7. Bijkantoor Groote Houtstraat 53. 1600. Maatschappij, N. V. Drukkerij „de Spaarnestad", Nassaulaan 55. Maatschappij „Technisch Bureau", N. V. v. d. Boon en Went- holt, Warmoesstraat 2. Maatschappij, Eerste Haarlemsche Automobiel v/h. J. Inpijn. Groote Houtstraat 111. Maatschappij, Ned. Wapenmagazijn, v/h. S. de Jagër, Bartel- jorisstraat 32. Maatschappij Filmfabriek „Hollandia", Spaarne 57. 2416.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 363