ALGEMEENE ZAKEN. 33 Ambtenaren van den actieoen dienst. (Wachthuis Klein Heiligland 84 (Kamer No. 10). J. T. K. Finkemeier, Idem le klasse. P. Elgersma, Idem le klasse. J. Blok, Idem le klasse. J. Visser, Idem le klasse. A. Hendriks, Idem Le klasse. J. Delhez, idem 2e klasse. W. Doedens, Verificateur. M. Okkerse, Assistent (Dienstgeleider). H. E. Lantinga, Assistent. Assistent. Assistent. Assistent. P. van Beuge, Kommies le klasse. Ambtenaren van clen actieven dienst in de Buitengemeenten. R. Dijkstra, Assistent. H. Alsema, Idem 2e klasse. L J C. Poppe, Assistent. C. C. W. Nicolaï, Idem 2e klasse. J. A. Tomassen, Kommies le klasse. P. de Reijger, Idem 2e klasse. J. Das, Mem 2e klasse. I Deurwaarders der Directe Belastingen. R. Koopman, voor het Kantoor Haarlem. G. L. Natte, Idem. Commissie van aanslag voor de Rijksinkomstenbelasting. J. E. Egberts, InspecteurVoorzitter. j J. Wentholt, Lid. J. Leupen, Lid. J- W. van Santé, Lid. R. J. van Dieren Bijvoet, Lid. Schattings-commissie voor de Rijksinkomstenbelasting. J. E. Egberts, InspecteurVoorzitter. J. Leupen, Lid. C. J. Cramer, Lid. J- Wentholt, Lid. R. J. van Dieren Bijvoet, Lid. Raad van Beroep voor de Directe belastingen. Mr. E. J. Dorhout Mees, Voorzitter. Jhr. Mr. W. F. van Styrum, Lid. E. H. Krelage, Lid, Secretaris en plaatsvervangend Voorzitter. Mr. W. Cnoop Koopmans, Lid. Mr. A. S. Miedema, Plaatsvervangend Lid. Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, te Bloemendaal, Idem. Mr. Dr. H. R. Ribbius, Idem. J. H. Wentholt, Idem. College van Zetters voor de Crond-, en de Personeele belasting. J. de Breuk, Voorzitter. Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, Plaatsvervangend idem. 4- T T TPilrlr R. J. van Dieren Bijvoet. Dr. H. D. Kruseman. C. J. Cramer. H. Fikker't. J. W. van Santé. G. J. Droste Jr. mjks-ContrÖle op de vervaardiging en Magaxijn der verschillende postwaarden voor de Koloniën en vreemde landen, Damstraat 11 J. C. Pull, Controleur. Th. J. F. Corstens, Bureelchef. J. G. A. Lieffering, Boekhouder. J. J. Verstege, Bureelambtenaar. M. Snappenburg, Adsistent. K. F. de Lijn, P. C. van der Sande, C. van Meerten, J. Avis, L. C, C. Snappenburg geb. Hengeveld, Assistente. D. Ketter, Adsistent. I. A. Suurland, (tevens concierge a/h. Magazijn). belastingzegels enz., mede J. A. Lemaire, Adsistent. A. C. van den Berg, D. J. Kluit, P. Koopman, Mej. P. M. J. J. Sopers, Adsistente. J. Bellaart, Adsistent. O. ten Post, Mej. A. M. van Dykliorst, Adsistente. H. E. Huiskens, P. J. F. M. van Dieren, Hulp boekhoudster. P. Kuijken, Vast Werkman. W. van Alphen,

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 39