Lottgering-, ververij en chemische wassgherij. Telef. 1259. HEGGE Co. Tele{ 1259. Heerenkleeding naar maat. Stoomt en verft Mantelcostnmes, Mantels, Avondmantels etc. Pon, Mej. C. du Gierstraat birood. Pon, Wed. S. du Ged. Oude Gracht 22. Ponman, Mej. C. N. Nieuwe Gracht 2h. Pont, Mr. A. Maclaine Inspecteur N. 0. T., Florapark 12. Poodt, Mej. S. M. onderwijzeres, Westergracht 61. Pool, C. Klein Heiligland 48. Pool, C. wagenvoerder E. S. M., Harmenjansstraat 86. Pool, Mej. G. naaister, Amsterdamschevaart 14rood, (Haarl.liede). Pool, J. in kruidenierswaren, Saenredamstraat 50. Pool Jr., J. A. ingenieur, architect en fabrikant van artistieke meub., fabriek „onder den St. Maarten", Maerten van Heemskerk straat 25a. Pool-, Mej. L. naaister, Ruijchaverstraat 26. Pool, S. tuinman, Esschilderstraat 13. Poolen, G. van agent levensverz. Mijl, Nassaulaan 12. Poolen, H. van straatmaker, Saenredamstraat 12. Poolman, Ds.W. R. emeritus predikant der Evang.-Luth. gemeente Frans Halsstraat 3. Poort, C. T. koopman, Nieuwe Gracht 54. Poort, J. bediende boekhandel, Westergracht 43. Poorten, M. J. ter bode, Korte Lakenstraat 10rood. PoortenP. J. van werkman, Lange" Poellaan 15c. Poorten, F. v. d. Spaarne 84boven. Poorter, H. brandstoffenhandel, Oranjestraat 86. Poorter, L. firma H. Klein, handelaar in brandstoffen, Waldeck Pyrmontstraat 66. Poortermans, Mevr. D. H. Parkstraat. Poortman, M. J. tuinman, Ampzingstraat 87. Pooters, J. M. winkelier, Schoterweg 132, (Schoten). Pootjes, C. L. werkman 0. W., Lange Lakenstraat 20. Pooijer, H. Adriaan Loosjestraat 30. Popma, F. T. hoofd der school, Sophiastraat 22. Poppe, E. Th. sergeant schrijver, Parklaan 84a. Poppe, L. J. C. assistent en deurwaarder bij 's Rijksbelastingen, Lid van den Gemeenteraad, Kleine Houtstraat ilrood. Poppen, A. kruidenier, Heerensingel 3. Poppen, J. slagersknecht, Gen. Joubertstraat 49. Poppenk, G. W. opzichter van fortificatiën, Parklaan 42. Poppers, S. J. Pieter Kiesstraat 69. Poppinga, Mej. A. Sophiastraat 1 rood. Poppink, Mej. A. piano-onderwijzeres, Prinseseskade, (Heemstede). Poppink, H. rijwielhersteller, Frans Halsstraat 27rood. Poppink, Mej. M. naaister, Krelagestraat 2. Poppink, Wed. N. Barrevoetestraat Ij. Poppink. Mevr. Wed. P. A. Prinsessekade 23, (Heemstede). Porre van der Pol, Wed. D. Jacobijnestraat 12. Porre, G. Groote Houtstraat 144m. Winst aan Verzekerden toegekend ruim 118 millioen gulden.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 432