ALGËMEENE ZAKEN 41 Stads-Bibliotheek. (Prinsenhof. Toegang kosteloos, geopend dagelijks (behalve Zondags) van 10—4 ure. Maandag en Donderdag van 7—10 uur 's avonds. F. H. Benraadt, Klerk. J. D. Rutgers van der Loeff, Bibliothecaris. W. J. P. Overmeer, Amanuensis. C. A. Steenkist, Concierge. Ilaarlemsche Concertvereeniging. C P. W. Kriens, Directeur. Mr. J. J. M. Noback, Schoterweg 18, Secretaris. Haarlemsche Bach-Vereeniging. Bestuur. G. B. Crommelin, Voorzitter. Jhr. C. J. A. Reigersman, Onder-Voorz. Mr. J. Dfjckmeester, Secretaris. Mr. H. Ph. 't Hooft, Penningmeester. Mr. L. J. van Toulon van der Koog, Bibliothecaris. Maatschappij tot bevordering der Toonkunst, Afdeeling Haarlem. Bestuur der. Afdeeling. Dr. G. Nolst Trenité. B W. de Kanter, te Bloemendaal. Dr. G. E. A. Broese van Groenou. A. C. Strumphler. J. C. Tadema, Voorzitter. O. "D. Emrik, Secretaris. E. "W. van Someren Gréve, Penningm. P. Risselada, Bibliothecaris. Jhr A.W.G.v. Riemsdijk, te Aerdenhout Zangvereeniging der Afdeeling. Deze telt ongeveer 200 leden en houdt hare bijeenkomsten eiken Maandag avondte acht m-e in de Sociëteit „Vereeniging". Directeur Louis Robert. Muziekschool der Afdeeling. (Nieuwe Gracht 41.) Deze school telt ongeveer 200 leerlingen. Het schoolgeld voor iederen leerling bedraagt per halfjaar: Yoor Vioolf 40. Violoncel40— 50. 40— 20— 25— Voor Solozangf 50— Dameskoor'.50 Koorzang voor kinderen 7.50 Solfège>i 20— Algemeene Muziekleer^0. Piano (hoogstens 3 leer lingen in ééne klasse).35— Solo Piano40— Voor geheele opleiding voor het examen Zang en Orgel (Maatschappij Toonkunst) buiten piano-onderwijs Voor geheele opleiding voor het examen Piano, Viool, Violoncel (Maat- schappij Toonkunst) de beide laatste vakken buiten piano-onderwijs 115- Orgel Harmonie, Contrapunt en Compositie Muziekgeschiedenis Samenspel

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 47