Engeiscne, Belgische en dm flninraciei. grove en gebroRen Gascohes. cones voor centrale ueruiarmino. GERMANIA (STETTIN) onder Staatstoezicht Handel in Brandstoffen. W. H. v. STAVEREN. fjottgering-, ververij en chemische wasscherij. Bakenessergracht 9. Teleph. 497. en andere brandstoffen. HOUTSTR. 5a Afd.. „Xjjjf- en Huiehoudgoederen". Worden door ons alleen geheel opgemaakt afgeleverd. Stavenuiter, Mej. C. C. C. onderwijzeres, Schermerstraat 17rood* Stavenuiter, J. stucadoor, Schermerstraat 17rood. Stavenuiter, M. stucadoor, Spoorwegstraat 16. Stavenuiter, W. J. kantoorbediende, Pieter Kiesstraat ölrood. Stavenuijter, J. H. Donkere Begijnhof 6. Staveren, Mej. J. M. onderwijzeres, Bakenessergracht 9. Staveren, Wed. M. van Nieuwe Raamstraat 9. Staveren, T. 0. van Brouwersvaart 34. Staveren, W. van koetsier, Wjjde Geldeloozepad 29. Staveren, W. H. van handel in brandstoffen, Bakenessergracht 9. 497. BILLIJKE PRIJZEN. Aanbevelend, Stavorinus, J. wissellooper, Waldeck Pyrmontstraat 5. Steeden, J. M. van Voorhelmstraat 22rood. „Steeds Voorwaarts", Expl. maatij. van Onroerende Goederen Spruitenboschstraat 2 (Heemstede). Steeg, A. W. van der chauffeur, Ridderstraat 21. Steeg, C. van der agent van politie, Gen. Joubertstraat 57. Steeg, E. van der smid, Oranjeboomstraat 123. Steeg, H. van der smid, Roosveldstraat 24. Steeg, H. C. van der kopergieter, Da Costastraat 33. Steeg, J. J. van der werkman, Zuidpoltterstraat 131. Steeg, Mej. M. van der Teylershofjestraat 8. Steeg, W. van der koetsier, Leliestraat ld. Steeg, Wed. van der Korte Begijnestraat 18. Steegstra, B. A. handel in mosterd, azijn enz., Spoorwegstr. 24 Steeman, C. arbeider, Harmenjansweg 57e. Steeman, C. kleermaker, Castele'ynstraat 16. Steeman, J. Saenrendamstraat 57. Steeman, Wed. J. Rozenprieelstraat 49rood. Steeman, J. zadelmaker, Zuider Buitenspaarne 154. Steen, Mej. B. Lange Poellaan 20rood. Steen0. kantoorbediende, Santpoorterstraat 44. Steen, G. Brouwersplein 38boven. Steen, J. J. werkman, Luitensteeg 1.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 508