50 STOOMBOOT- EN VRACHTDIENSTEN. Stoombootdienst Tan Haarlem op 's-Gravenhage, Delft en Schiedam. Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Vertrek van Haarlem: Maandag, Woensdag, en Vrijdag nam. 2 u. Vertrek van Delft: Maandag en Woensdag, middags 12 uur. Vrijdag namid. 1 uur. Bestelhuis: Noordeinde naast de Luthersche Kerk. Vertrek van 's Gravenliage: Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2 uur. Kantoor:. Fijnjekade 25. Telephj interc. 971. s Vertrek van Schiedam: Vrijdag voorm. 11 uur, van de ligplaats Lange Haven voor de fabriek van de H.H. Daniel Visser en Zonen. Goederen wor den aangenomen naar en van Haarlemmermeer, Voorschoten, Leidschendam, Voorburg, Rijswijk, Overschie, iti direkte verbinding op het goheele Westland Scheveningen, Delfshaven, Vlaardingen en Maassluis. Ondernemers. .Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Salland I en II''. Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Vreeswijk, Kuilenburg, Wijk bij Duurstede, Rhenen, Wageningen, Arnhem, Doesburg, Dieren, Zutfen, Deventer, Olst, Wijhe, Kampen en tusschengelegen en correspondeerende plaatsen. Vertrek van HaarlemVrijdag n.m. 8 uur. Agenten. Planije en Blansert. Sehroefstoombootdienst „Concordia." Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag, Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Renkum, Wageningen, Rhenen, Ingen, Wijk by Duur stede, Vreeswijk, Schoonhoven. Gorinchem, Zalt-Bommel, Tiel, Druten, Nijmegen, Arnhem en tusschengelegen en correspondeerende plaatsen. Vertrek van HaarlemWoensdag n.m. 3 uur. Agenten. Planije en Blansert. Stoombootdienst „Bertha". Kantoor: Spaarne No. 24, bij de Waag. Telefoon No. 478. Van Haarlem langs: Westzaan, Krommenie, Alkmaar, Anna Paulowna, Den Helder met verbinding op Texel en Wieringen. Vertrek van Haarlem Dinsdag 6 uur n.m. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Stad Bergen-op-Zoom". Kantoor Spaarne No. 24, bij de Waag. Telefoon 478. Van Haarlem naar Bergen op Zoom. Vertrek van Haarlem: Donderdag n.m. 5 uur. Agenten. Planije en Blansert. Schroefstoombootdienst „Frans Naerebout."' Kantoor: Spaarne No. 24, by .de Waag. Telefoon No. 478. Van Haarlem naar Amersfoort, eiken Zaterdagmorgen 5 ure.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 56