Glasfabrikanten. Glazenwassehers. G omwasscherij Goud- en zilver (Winkeliers in). Granen, Fourages enz. (Kooplieden in). Graveurs. Groenten en fruit. (Zie winkeliers in aardappelen enz.). Grutterswaren (in). Gymnastiek en Schermen. (Onderwijzers in). Haarlemmerolie (Fabrikanten van). Handschoenen (Magazijn van). Handschoenen (Wasscherij van). Handwerken (In dames). Heerenartikelen (In). Heerengoederen (In). Heilgymnastiek (Onderwijs in). Hoeden en Petten (Winkeliers in). Honden- en Paardenscheerder. Honigzoet (Fabrikanten van). Horlogemakers en Winkeliers. Hotels en Logementen. Houtkoopers. Hout vuurmakers. Huishoudelijke artikelen. (In glas en- aardewerk). Informatie-Bureau. Ingenieurs. Inrichtingen voor handelsonderwijs. Instrumentmakers. Jaeger ondergoederen. Jalousienf abrikanten. Jamf abrieken. Journalisten. Kaarsen (Fabrikant van). Kaas (Kooplieden in). Kachels. Kantoorbehoeften enz. (Winkeliers in). Kantoorboekenfabriek. Kappers. Kennel Fauna. Kindergoederen (Magazijn van). Kinderspeelgoederen (In). Kisten (Fabrikanten van). Kleedermakers. Kleeding (Reform). Klompen (In). Koek- en Banketbakkers. Koffersmakers. Koffie- en thee (In). Koffiehuishouders Tappers en Slijters. Koks. Koper- en Blikslagers. Kostschoolhouders. Kousen. Kruideniers- en grutterswaren (In). Kuipers. Kunsthandelaren. Kunsthandwerken. Ivunstkoopers. Kunstlakker. Kunstschilders. Lak- en Vernisstokers. Lampen (Winkeliers in). Landbouwgereedschappen Landbouwwerktuigen. Landmeters. Leder, Huiden, enz. (In). Leerlooiers. Leesbibliotheken. Lettergieters. Levensverzekering (Maatschappijen van) Likeurstokers. Linieer-Inrichting. Lithografen. Lokaliteiten (Verhuurders van). Lompen, (Kooplieden in). Loodgieters en Zinkwerkers. Machinerien. Makelaars in goederen enz. Makelaars. Mandenmakers. Mantels (In). Manufacturen (In). Mechanicians. Melksalonhouders. Melk verko opers Messenmakers. Metselaars. Meubelmakers en Winkeliers in meubelen. Minerale en Medicinale wateren (Fabri kanten van). Modeartikelen (In). Modisten. Molenaars (Koren). Muziekhandelaars. Muziekinstrumenten (Handelaren in). Naaimachines (In). Naaisters (Linnen en Wollen). Notarissen. Oliën en Vetwaren (Handel in). Omroeper. Ondergoederen (Winkeliers in Heeren). Oogartsen. Oor-, keel- en neusziekten (Arts voor). Opticiens. Oudheden (Reparateur van). Ovenbouwers. Paarden (handelaars in). Paardenslachters. Papierhandel. Papierwarenfabriek. Parapluies (Winkeliers in). Parfumerien en zeep (Winkeliers in). Passementeriën. Passementwerkers. Pedicure. Petroleum (Kooplieden in). Photografen.

Adresboeken Haarlem | 1917 | | pagina 616